صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
کتابخانه بینا
بینا: بانک اقتصادنوین با فراهم‌سازی ابزار نوین بانکی شرایط را به گونه‌ای فراهم کرده است که مشتریان و هموطنان عزیز بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خدمات این بانک دسترسی یابند.
بینا:عوامل مختلفی بر بازار تاثیر گذار است که یکی از آنها تاثیر حقوقی ها و دیگری حضور وزیر اقتصاد در مجلس بود.
بینا: نظر به ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری کمیته اقتصاد مقاومتی از ابتدای سال جدید در بانک صادرات ایران تشکیل شد.
بینا: بانک جهانی با بررسی آمار سال ۲۰۱۱ نرخ واقعی بهره وام بانکی در ایران را منفی ۱۱.۷ درصد اعلام و ایران را به همراه بلاروس و کویت مناسبترین کشورهای جهان برای دریافت وام بانکی معرفی کرد.
بینا:روزانه تماس های تبلیغاتی زیادی به افراد میشود این تماس ها در مورد خدمات بیمه ی شرکت های مختلف یا انواع بیمه نامه هایی است که امکانات جدیدی را در اختیار افراد میگذارد. مشاوران بیمه ای نیز مردم را به سرمایه گذاری در بیمه در انواع و اقسام آن تشویق میکنند یکی از این بیمه ها بیمه ی عمر است.
بینا: رییس کمیته مطالبات ملی مجلس گفت: تاکنون وجوهی از دارایی های آزاد شده به حساب بانک مرکزی واریز نشده است هر چند که این موضوع توسط بانک مرکزی تکذیب می شود.
بینا: نادر قاضی‌پور نماینده مردم در مجلس ادعا کرد: بانک پاسارگاد وام ۸ میلیارد دلاری دریافت کرده و این پول در دبی سرمایه‌گذاری شده است. بانک پاسارگاد هنوز توضیحی درباره این ادعا نداده است.
بینا: معاون وزیر اقتصاد گفت: باوجود تورم بالا هر چه پول به جامعه تزریق کنیم، اگر نظارت نباشد،ممکن است پولها به سمت زمین و مسکن برود، البته ساخت و ساز مسکن خوب است، ولی زمین ساخته نشده با مقوله مسکن متفاوت است.
بینا: در جلسه مسئولان بورس با وزیر اقتصاد مقرر شد، با توجه به اخبار و گزارشات مختلف پیرامون نرخ سود بانکی و ضرورت ساماندهی آن، این موضوع در روزهای آتی در شورای پول و اعتبار مطرح و نظام بخشی به نرخ های سود بانکی مورد بحث قرار گیرد.
بینا: مدیرعامل بیمه دی از 8 گام این شرکت برای خروج از بحران مالی سال گذشته خبر داد و اعلام کرد که تلاش‌ها و اقدام‌های موثری برای برون رفت از وضعیت فعلی انجام شده است. آیا نماد بیمه دی در بورس بازگشایی می‌شود؟
بینا: بانک پارسیان مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام را تا 28 اردیبهشت‌ماه سال جاری تمدید کرد و سهامداران باید از 27 فروردین تا زمان تعیین شده برای خرید سهام اقدام کنند.
بینا: شرکت بیمه کوثر اعلام کرد بر اساس تصمیم مجمع عمومی فوق‌العاده خود در تاریخ 25 فروردین 1393 سرمایه شرکت از مبلغ 400 میلیارد ریال به مبلغ 400ر1 میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی افزایش می‌یابد.
بینا: شرکت بیمه دانا علام کرد: اطلاعات اولین پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/93 (حسابرسی‌شده) با سرمایه 373ر020ر1 میلیون ریال به مبلغ 81 ریال خواهد بود.
بینا: بانک اقتصاد نوین از تغییر در ترکیب اعضای حقوقی هیات مدیره خود خبر داد و اعلام کرد این تغییرات بر اساس نشست 17 فروردین هیات مدیره بانک انجام شده است.
بینا:پارلمان اروپا روز سه شنبه آخرین عناصر از مجموعه جدیدی از مقررات را تصویب کرد تا بانک های بحران زده نتوانند بار دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به سوی ورشکستگی سوق دهند