صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا:جناب آقای دکتر جمشید پژویان، اقتصاددان و عضو هیات‌علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی که در دولت گذشته ریاست شورای رقابت را بر عهده داشتند و از جمله نظریه‌پردازان اقتصادی دولت قبل به شمار می‌رفتند ، ضمن انتقاد از دولت یازدهم ، افزایش 300 هزار میلیارد تومانی نقدینگی در 22 ماه گذشته را یک فاجعه قلمداد کرده و از دولت طلب پاسخگویی کرده ‌اند.
بینا: هموطنان طی اردیبهشت ماه امسال افزون بر ٣ میلیون و ٨٠٠ هزار قبض خدمات شهری را از طریق ابزارهای پرداخت بانک صادرات ایران، واریز کردند.
بینا: در راستای ایفای رسالت های اجتماعی ، بانک صادرات ایران ساخت ٢ مدرسه و یک کتابخانه را در دستور کار قرار داد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل بانک اقتصادنوین، از عملکرد مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد بانک "اقتصادنوین" در پروژه "چکاوک" قدردانی کرد.
بینا: بدهی دولت به بانک‌ها در پایان سال ۹۳ از مرز ۱۰۰ هزار میلیارد تومان گذشت
بینا: تشدید بحران بدهی یونان بر طلای جهانی بی‌تاثیر بود و هر گونه صعود این فلز ارزشمند با قوی شدن ارزش دلار محدود ماند.
بینا: بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر اساس آیین نامه ۵۸ شورای عالی بیمه و مکمل های آن و اطلاعات دریافتی از شرکت های بیمه، کیفیت سود(زیان) آنها را پس از اعمال کسری ذخایر فنی، ارزیابی کرد.
مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا با حضور92/5 درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بیمه آسیا ، نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان حسابرسی روز پنج شنبه 1394/4/11برگزار و صورت های مالی سال1393 این شرکت به تصویب رسید.
بینا: بانک تجارت استان آذربایجان شرقی در همایش گلریزان ستاد دیه حضور فعال داشت.
بینا: مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا با حضور92/5 درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بیمه آسیا ، نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان حسابرسی روز پنج شنبه 1394/4/11برگزار و صورت های مالی سال1393 این شرکت به تصویب رسید.
بینا: گر چه بازار غیرمتشکل پولی در مدت گذشته پلمب و یا انحلال را بارها تجربه کرد، اما از احیا هم جا نماند و اکنون 34 بانک و موسسه اعتباری مجاز در بازار متشکل پولی پولی فعالیت می کنند.
بینا: بانک ملی ایران از برگزاری سی و ششمین مرحله قرعه‌کشی جوایز حساب‌های قرض الحسنه پس‌انداز خود خبر داد.
بینا: رییس کل بانک مرکزی از یکسان سازی نرخ ارز در کشور به فاصله 5 تا 6 ماه پس از عملی شدن تفاهم هسته ای خبر داد.
بینا: قائم مقام بانک مرکزی گفت: برنامه بانک مرکزی کاهش تدریجی فاصله نرخ رسمی ارز و قیمت بازار است.
بینا: روز پنج شنبه مورخ 11 تیر 94 همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) ، جشن بزرگ تجلیل از واحدهای صنعتی و معدنی نمونه با حضور مدیر و پایوران ارشد بانک تجارت ،مقامات استانی و کشوری در هتل امیرکبیر شهر اراک برگزار گردید.
بینا: بدینوسیله شرایط لازم ناشی از الزامات قانونی برای حضور کلیه سهامداران محترم در جلسات مجامع عمومی بانک به شرح ذیل به اطلاع و استحضار می‌رسد:
بینا: مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به 1393.12.29، رأس ساعت 15 روز چهار‌شنبه مورخ 1394.04.24 در محل سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران، به نشانی تهران، بزرگراه شهید حکیم (به سمت غرب)، تونل اختصاصی برج میلاد، سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ تشکیل می‌گردد.
بینا:شدصنعت بیمه می‌تواند از ابلاغ این سیاست‌ها به عنوان فرصتی برای بازکاوی عملکردهای خود استفاده کندو بابهره گیری از توان تخصصی و فنی که در جای جای این حوزه از جمله پزوهشکده بیمه وجود دارد نسبت به تدوین قوانین و مقررات لازم برای اجرای این سیاست‌ها همت گمارد.فرصتی که می‌تواند زمینه‌های لازم را برای تحقق اولویت‌های اساسی مندرج در سیاست‌ها ازجمله اقتصاد مقاومتی فراهم آورد.