صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: بانک تجارت رتبه نخست سرویس موبایل بانک را در چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت کسب کرد.
بینا: براساس گزارش خلاصه دارایی‌ها و بدهی‌های بانک‌ها و موسسات اعتباری در آذر ماه امسال، بدهی بخش دولتی در 9 ماهه اول امسال با 26.7 درصد رشد 96 هزار و 99 میلیارد تومان و بدهی بانک‌ها و موسسات به بانک مرکزی با 29.6 درصد افزایش به 77 هزار و 161 میلیارد تومان رسید.
بینا: طلا در بازار جهانی پس از افزایش در ساعات پایانی روز گذشته و در شرایطی که بازار منتظر نتایج نشست بانک مرکزی آمریکا و تعیین زمان افزایش نرخ‌های بهره در این کشور است، بالای 1290 دلار ثابت ماند.
بینا: حجم کل نقدینگی در پایان آذر ماه امسال با ۲۴.۱ درصد رشد نسبت به آذر ۹۲ و ۱۴.۹ درصد افزایش در مقایسه با اسفند سال گذشته ۶۸۳ هزار و ۶۶۳ میلیارد تومان گزارش شد.
بینا: صندوق بین‌المللی پول با کاهش پیش‌بینی خود از رشد اقتصاد ایران در سال ۲۰۱۵ به ۰.۶درصد از افزایش ۲۰میلیارد دلاری تولید ناخالص داخلی و رسیدن ذخایر ارزی ایران به رکورد ۱۲۶میلیارد دلار در سال ۲۰۱۴ خبر داد.
بینا: رئیس کمیسیون مشترک ایران و روسیه از تأسیس بانک مشترک ایران و ترکیه ظرف یک ماه آینده خبرداد.
بینا: معاون اجرایی ستاد دیه گفت: از ۳ سال قبل با بیمه توسعه برای پرداخت خسارت با بیمه توسعه مکاتبه کردیم اما طفره رفتند؛ هر نامه را به بیمه مرکزی رونوشت زدیم اما گفتند افراد خودشان از طریق قوه قضاییه پیگیری کنند.
بینا: یک‌هزار و یکصد و نود و سومین جلسه شورای پول و اعتبار در مورخ۷/۱۱/۱۳۹۳ به منظور ایجاد شرایط مطلوب برای افزایش سرمایه نقدی بانک‌ها و اجرای بهینه ابزارهای نوین مالی اسلامی در کشور برگزار شد.
بینا:بانک مرکزی با انتشار گزارشی از تورم ماهانه صفردرصدی تولیدکننده در دی‌ماه سال جاری خبر داد؛ موضوعی که در 55‌ ماه گذشته بدون سابقه بوده است.
بینا:ری دالیو، مدیر صندوق سرمایه‌گذاری آمریکا، 30 ژوئن در داووس اعلام کرد که سخن از پایین آوردن ارزش پول برای جبران ناکارآمدی اقتصاد، «به دور از ادب است». او احتمالا کمی از زمانه خود عقب است.
بینا: معاون نظارتی بانک مرکزی با بیان اینکه دور زدن نرخ‌های سود بانکی در بازار پول مشاهده می‌شود، گفت: 6 موسسه تا پایان سال مجوز فعالیت خود را دریافت می‌کنند.
بینا: مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک گفت: انتظار شبکه بانکی از شرکت های سرویس دهی فراتر از ۹۹ درصد رفته و این در حالی است که ۷ درصد هزینه بانک های کشور صرف بخش فناوری اطلاعات (آی.تی)می شود که مدیران ارشد بانکها باید به این موضوع توجه کنند.
بینا: برآورد بانک مرکزی از متوسط قیمت خرده فروشی ۱۱ گروه از مواد خوراکی در تهران طی هفته منتهی به سوم بهمن ماه ۹۳ نشان می دهد که در این تاریخ نرخ ۵ گروه مواد خوراکی ثابت ماند اما قیمت ۲گروه کاهش و ۴ گروه افزایش یافته است.
بینا:مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه طی گفت‌و‌گو با یک خبرگزاری روس تاکید کرد که ایران و روسیه درصدد ایجاد بانک یا حساب مشترک به ریال و روبل هستند.
بینا: طلا در بازار جهانی به دلیل صعود دلار، بازارهای سهام و اقدام سرمایه گذاران در سود بردن از افزایش قیمت اخیر این فلز زرد، با کاهش روبرو شد.
بینا: قائم‌مقام بانک مرکزی با اعلام اینکه مداخله بانک مرکزی در دولت قبل و در سال های ۹۰ و ۹۱ در بازار ارز صحت دارد، گفت: مستندات خروج ۲۲میلیارد دلار ارز از کشور در دولت گذشته در بانک مرکزی موجود است.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی گفت: در نظر داریم تا بانکداری الکترونیکی را به شکل کامل در یکی از مناطق آزاد در سال آینده اجرایی کنیم و زمان این موضوع نیز در آینده اعلام خواهد شد.
بینا: چالش های بانکداری الکترونیکی کشور با حضور فرهاد نیلی رئیس پژوهشکده پولی بانکی و ناصر حکیمی مدیر کل فناوری و ارتباطات بانک مرکزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری دیشب بررسی شد.