صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: در دومین همایش بزرگ سلحشوران حماسه اقتصادی دفاع مقدس که با موضوع معرفی مدیران ارزش آفرین کشور و با حضور مقامات لشگری و کشوری در باغ موزه دفاع مقدس برگزار گردید، تندیس زرین یادمان سردار شهید حاج محمد ابراهیم همت به مدیرعامل شرکت لیزینگ اقتصادنوین اهدا شد.
بینا: مدیرعامل پست بانک بازنشسته شد و پایان ماموریت خود در این شرکت دولتی را در نامه‌ای رسماً اعلام کرد.
بینا: بیش از ٣٦٨ هزار مشتری در سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران عضو فعال میباشند.
بینا: بانک سامان از زمان آغاز پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج تا 28 مهر ماه، تعداد 1178 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.
بینا: مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و بانک صادرات ایران به منظور تسهیل پرداخت تسهیلات به شرکت‌های تعاونی کارآفرین قرارداد همکاری امضا کردند.
اعطای تسهیلات مسکن به هنرمندان و خبرنگاران، برای بار سوم در شورای پول و اعتبار مطرح خواهد شد. این تازه‌ترین خبر بانک مرکزی است؛ آیا قاعده تا 3 نشه بازی نشه، درباره خبرنگاران صدق خواهد کرد؟
بررسی شاخص تولیدکننده در شهریورماه حاکی از این است که در آخرین ماه تابستان، نرخ‌های تورم تولید با کاهش مواجه بوده‌اند و نرخ ماهانه به کمترین سطح در سال‌جاری، نرخ متوسط سالانه به کمترین سطح در 30 ماه اخیر و نرخ تورم نقطه‌به‌نقطه سالانه به کمترین سطح پس از اجرای فاز اول هدفمندی رسیده است.
از ابتدای راه‌اندازی سامانه ازدواج بانک مرکزی (اواخر سال 1387) تا تاریخ 1393/7/24 به تعداد شش میلیون و 47 هزار و 224 نفر از مزدوجین (معادل 157.875.012 میلیون ریال)، تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از سوی شبکه بانکی کشور پرداخت شده است.
بانک ملی ایران در نشست هم‌اندیشی بانک‌ها و شرکت‌های فناوری اطلاعات لوح تقدیر دریافت کرد.این بانک‌ در همایش هم‌اندیشی بانک‌ها و شرکت‌های فناوری اطلاعات به دلیل حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی بانکداری الکترونیک مورد تقدیر قرار گرفت.
مدیرعامل بانک ملی ایران ابراز داشت : بخش بازرسی باید جو اطمینان و اعتماد را در بانک ملی ایران تقویت کند . بازرسی باید به دنبال برخورد با انحرافات اساسی و کلان در بانک باشد و این به هیچ عنوان به معنای مچ گیری و مزاحمت در کار همکاران شعب نیست .
مدیرعامل اسبق بانک صادرات ایران با بیان اینکه طرح نحوه اداره بانک مرکزی باید به قانون دائمی تبدیل شود، گفت: روش مناسب برای انتخاب رئیس کل بانک مرکزی، پیشنهاد فرد مورد نظر توسط رئیس جمهور و تایید آن در شورای پول و اعتبار است.
بر اساس اعلام بانک مرکزی تورم تولیدکننده در پایان شهریور ماه با 2.3 درصد کاهش به 20.4 درصد و تورم نقطه به نقطه تولیدکننده با یک درصد نزول به 15.4 درصد رسید. چگونه این اتفاق افتاده و پیامد آن چه خواهد بود؟
بینا: شورای پول و اعتبار درحالی عصر دیروز تشکیل جلسه داد که به بررسی بنگاه داری بانک ها پرداخت و به بانکدارن فرجه سه ساله ای برای فروش شرکت هایشان داد. در این حلسه البته فرصت بررسی پیشنهاد دریافت کارمزد از تراکنش‌های پایانه فروشگاهی نرسید
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: قسم می‌خورم ۹۵ درصد مردم معتقدند وقتی تورم پایین آمد یعنی قیمت‌ها باید پایین بیاید بلکه نرخ رشد پایین آمده است.
بزرگترین بانک آلمان برای خلاص شدن از فشار هزینه ها باید بیست درصد از فرصتهای شغلی خود را حذف کند. افت فت نرخ بهره های بانکی و رقابت شدید اقتصادی مدتی است به دردسری برای بانکها و موسسات مالی آلمانی تبدیل شده است
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس از تعیین اعضای هیئت‌رئیسه تحقیق و تفحص از صنعت بیمه کشور در جلسه دیروزاین کمیسیون خبر داد. رییس این هیات با محمد رضا پورابراهیمی است و دیگر اعضای آن...
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به کُند شدن روند پرداخت تسهیلات به طرح مسکن مهر گفت:‌ مدیرعامل بانک مسکن برای ارائه توضیح درباره روند نامناسب پرداخت تسهیلات مسکن مهر به مجلس دعوت می‌شود.
انک مرکزی اروپا در حالی اجرای برنامه خرید اوراق قرضه و سهام را به عنوان بخشی از محرک پولی جدید آغاز کرده که این اقدام می تواند به روند نزولی ارزش یورو دامن بزند.