صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: پیش از این بانک مرکزی و وزارت اقتصاد اعلام کردند که برداشت از صندوق توسعه ملی برای وام ازدواج غیرقانونی بوده و ما دراین مورداقدام نمی کنیم، مقامات صندوق توسعه ملی نیز یک بار از مقاومت در مقابل این درخواست و یک بار هم از اطاعت از آن گفتند اما مجلس از صندوق به دولت بخشید و استقبال بدی هم از این گشاده دستی نشد.
بینا: معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی از تصویب تحقیق و تفحص بیمه خبر داد و گفت: اعضای این هیات انتخاب شده‌اند.
بینا: مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به این که افزایش قیمت مسکن در سال جاری بیش از تورم سالانه نخواهد بود، گفت: تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن به خانه‌ های ارزان قیمت و زیر ۳ سال ساخت تعلق گرفته و اقساط ماهانه این تسهیلات زیر یک میلیون تومان خواهد بود .
بینا: رییس انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه «ضعف در حاکمیت صنعت بیمه»، « نبود ارتباط موثر میان دولت و فعالان اقتصادی» و «انحصار مزمن و عدم وجود رقابت در صنعت بیمه ناشی از مدیریت های دولتی» را سه چالش مهم در صنعت بیمه کشور عنوان کرد.
بینا: بانک سیتی گروپ، به دلیل کوتاهی در تامین منافع مشتریان آمریکایی ۱.۸۵ میلیون دلار از سوی دولت آمریکا جریمه شد.
بینا: در برنامه مناظره این هفته که جمعه ۷ شهریور از شبکه یک سیما پخش خواهد شد عملکرد نظام بانکی در حمایت از تولید به بحث و بررسی گذاشته می شود.
بینا: معاون روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از فعالیت 29 شرکت (یک شرکت دولتی و 28 شرکت خصوصی) در حوزه خدمات بیمه بازرگانی خبر داد و گفت : بیمه مرکزی فقط وظیفه نظارتی و حاکمیتی دارد که به هیچ قابل واگذاری نیست.
بینا: اگرچه مدت هاست شیوه های مختلف بانکداری الکترونیک در کشور رواج پیدا کرده است اما حقیقت این است که مردم علاقه خاصی به خود پرداز ها و استفاده از آن دارند از این رو هنوز هم شاهد شکل گیری صف در پشت بسیاری از خود پردازها هستیم.
بینا:مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ایران گفت: ۶۰ درصد صنایع کشور نزد شرکت سهامی بیمه ایران بیمه بوده و ازخدمات این شرکت استفاده می کنند.
بینا: دومین قسط از 2.8 میلیارد دلار دارایی‌های بلوکه شده نفتی ایران که بر اساس تمدید برنامه اقدام مشترک باید سوم شهریور ماه پرداخت می‌شد، هنوز پرداخت نشده است.
بینا: فراخوان نخستین همایش بین المللی بورس - بانک - بیمه با رویکرد توسعه پایدار (ارتباط دانشگاه با صنعت) در شیرازاعلام شد .
بینا: مرکز آمار ایران، نرخ تورم شهری کشور در دوازده ماهه منتهی به مردادماه امسال را 22.3 درصد و تورم نقطه به نقطه را 14.7 درصد اعلام کرد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی در سنوات گذشته از صحنه برخی تصمیم سازی ها خارج شده و اکنون زمان حضور و احیای نقش آن در تصمیم گیریها و سامان دهی اقتصاد کشور است.
بینا: مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی گفت اوایل سال ۹۳ کمیته ای برای اجرای اقتصاد مقاومتی به ریاست قائم مقام بانک مرکزی و با حضور تنی چند از مدیران عامل بانکها تشکیل شد تا به مطالعات نظری در این زمینه پرداخته شود.
بینا: با حضور اعضای هیات مدیره بانک کارآفرین، رامین پاشایی فام مدیر عامل بانک کارآفرین شد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی از توافق با دولت برای حذف تکالیف بانک‌ها در بودجه ۹۴ خبر داد. -
بینا: مدیرعامل بیمه ایران با اشاره به افزایش 46 درصدی فروش این شرکت نسبت به سال گذشته از افزایش 32 درصدی پرداخت خسارات در این مدت خبر داد.
بینا: هفتمین دوره آموزش بدو خدمت کارکنان بانک اقتصادنوین با حضور رئیس هیات مدیره، مدیرعامل، معاونین و مدیران بانک اقتصادنوین در محل مرکز آموزش این بانک برگزار شد.
بینا: اگر چه اظهارات مدیران عامل بانک‌ها همچنین رجوع به شعب، ارائه تسهیلات ازدواج در روال قانونی خود را تا حدودی تایید می کند اما این را نیز نشان می دهد که در این مرحله وام پنج میلیونی تقریبا پرداخت نمی شود.
بینا:معاون روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از فعالیت 29 شرکت (یک شرکت دولتی و 28 شرکت خصوصی) در حوزه خدمات بیمه بازرگانی خبر داد و گفت : بیمه مرکزی فقط وظیفه نظارتی و حاکمیتی دارد که به هیچ قابل واگذاری نیست.