صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
نقد و نظر بیمه
معاون اول رییس جمهوری گفت: توسعه جزایر مکران از اولویت های دولت یازدهم است که لایحه آن را نیز به مجلس ارایه داده است.
بانک مرکزی با انتشار نماگرهای سه ماهه دوم سال 1394، وضع مالی دولت و دخل و خرج دولت را در فصل تابستان اعلام کرد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقادات برخی نمایندگان به لایحه برنامه ششم که از سوی دولت به مجلس ارائه شده تاکید کرد که لایحه ارائه شده مغایر با قانون نیست اما دولت باید نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم را درباره‌ی این لایحه توجیه کند.
رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و آلمان ضمن تشریح و ارزیابی از سفر وزیر امور خارجه آلمان در شرایط کنونی گفت: حضور وزیر امور خارجه آلمان در ایران برای این مساله است که بتوانند میانجیگری در مسائل منطقه‌ای داشته ضمن این که بستر مساعدی برای رشد و توسعه اقتصادی میان دو کشور فراهم شود.
نایب‌رئیس دوم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۲۰ سال شرکت ملی پالایش و پخش فعالیت کرد و دیگر بس است، گفت: در برنامه ششم توسعه آمده که دولت زمینه‌های شکل‌گیری دو شرکت نفتی در بخش خصوصی که امکان اکتشاف تا فروش را داشته باشند، فراهم کند.
درحالی خبرهای روزهای اخیر حکایت از طرح جدید برای حذف یارانه ۱۵میلیون نفر در سال آینده دارد که دولت در سال جاری نتوانست به قانون عمل و یارانه ۶میلیون پردرآمد را قطع کند، حال چطور می‌خواهد یارانه ۱۵میلیون پردرآمد را قطع کند؟
در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص بورس ۴۱ واحد افت کرد.
رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از عملکرد صنعت بیمه کشور از قرائت گزارش نهایی این هیئت پس از انتخابات در جلسه علنی مجلس خبر داد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان امروز در جمع نمایندگان شرکتهای خصوصی ژاپن از آنان برای سرمایه گذاری در ایران دعوت کرد.
مهمترین عناوین اقتصادی دنیا در هفته ای که گذشت، منتشر شد.
بانک مسکن در جدیدترین اقدام خود برای وصول اقساط عقب‌افتاده مسکن و پس از جواب نگرفتن از تماس‌های تلفنی و ارسال نامه، به مراجعه ماموران به درِ منازل روی آورده است.
معاون وزیر بهداشت گفت: بیمه‌های تجاری، پول را از مردم برای حق بیمه شخص ثالث خودرو نقدی وصول می‌کنند اما برخلاف قانون آن را مستقیم به حساب وزارت بهداشت واریز نمی‌کنند، بنابراین مسئولان بیمه مرکزی اسناد عدم پذیرش مصدوم در بیمارستانها را ارائه کنند.
نشست شورای هماهنگی مدیران صنعت بیمه کشور به میزبانی بیمه "ما" برگزار شد.
همزمان با سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و آغاز دهه فجر، مدیرعامل بانک سرمایه با فرزندان شاهد شاغل در این بانک دیدار کرده و به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمود.
            به گزارش شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه ( بینا ) ، به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه: مشتریان و سهامداران...
در راستای ارائه خدمات متنوع بانک سرمایه به ایرانسلی ها، امکان شارژ مستقیم سیم کارت ایرانسل از طریق دستگاه های خودپرداز این بانک فراهم شد.
روابط عمومی بانک مسکن از پرداخت نخستین تسهیلات حساب صندوق پس انداز مسکن یکم توسط این بانک به مشتریان خبر داد.
محمد ابراهیم امین در نشست خبری که با حضور خبرنگاران رسانه های خبری صورت گرفت در خصوص اقدامات صورت گرفته در صنعت بیمه در پسابرجام به ارائه گزارشات اجمالی از فعالیت های صنعت بیمه پرداخت .