صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر

بینا:بانک صادرات ایران به منظور جلب رضایت و تسریع در اطلاع رسانی به مشتریان ١١٧ میلیون پیام کوتاه را در تیر ماه سالجاری به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال نمود.
بینا:در آستانه هفته بانکداری اسلامی، مدیرعامل بانک تجارت به تشریح برنامه‌های این بانک در بخش‌های مختلف اقتصاد کشور پرداخت.
بینا:در ادامه برگزاری جشنواره نوید تابستانه، مراسم قرعه‌کشی مرحله دوم این جشنواره مربوط به تیر 94 توسط شرکت پرداخت نوین برگزار و برندگان به قید قرعه مشخص شد.
بینا:همزمان با روز کارمند ، بانک تجارت از نخستین کنگره ی ملی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد با رویکرد ملی در کلانشهر تبریز حمایت کرد .
بینا:بانک صادرات ایران از ابتدای سال تاکنون با مدیریت صحیح و مطلوب نقدینگی، هیچ اضافه برداشتی از حساب بانک مرکزی نداشته و وضعیت حساب این بانک نزد بانک مرکزی مثبت و مطلوب است.
بینا: دکتر هادی صالحی اصفهانی استاد اقتصاد دانشگاه ایلی‌نوی در اوربانا – شمپین چند روز پیش که به تهران آمده بود در جمع کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی حاضر شد و تحلیلی از چالش‌های برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری اقتصاد در پساتحریم ارایه داد.
بینا: آخرین تحلیل های جهانی از قیمت گرانبهاترین فلز دنیا چیست؟ پایگاه اینترنتی اف ایکس استریت، فیبوناچی و پایگاه اینترنتی بیزینس لاین را از دور و نزدیگ قیمت طلا بخوانید
بینا: مجمع عمومی سالیانه بانک صنعت و معدن سال منتهی به پایان اسفند ماه سال 1393 با حضور طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، سیف رئیس کل بانک مرکزی، پورمحمدی معاون برنامه‌ریزی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، حسینی معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی و نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.
بینا:روز دوشنبه هفته گذشته چین بار دیگر بزرگ‌ترین سقوط یک روزه بورس از سال 2007 تاکنون را پشت سر گذاشت و به همین مناسبت رسانه دولتی چین، روز دوشنبه، بیست و چهارم آگوست را «دوشنبه سیاه» نامگذاری کرد. بازارهای اروپا هم بدترین روز خود از سال 2008 تاکنون را تجربه کردند. اگر چین تنها دلیل سقوط این بازارها نباشد، قطعا باید به‌عنوان کاتالیزور آن شناخته شود.
بینا: مرد اول بانک مرکزی همچنان از تحلیل هیجانی بازار ارز دوری می گزیند و بدون اسیر شدن در چرایی بالا و پایین رفتن این روزهای قیمت دلار، سعی دارد تا خط کشی تازه از برای آینده قیمت ارز ارائه دهد. او این بار نماز جمعه شهر بوشهر را فرصتی دید برای تحلیل بازار ارز و آلبته بازار پول
بینا: یک دادگاه استیناف فدرال در آمریکا حکم داد قربانیان حملاتی که ادعا می‌شود با پشتیبانی ایران انجام گرفته، می‌توانند علیه بانک ملی ایران بابت ۱۷.۶میلیون دلار خسارت وارده به آنها طرح دعوی کنند.
بینا: حمید تهرانفر، به نمایندگی از بانک مرکزی در یادداشتی تامل برانگیز اقدام خودروسازان در اعلام نرخ 28 درصد پیش خرید خودرو را به نقد کشید و منتقدان سود بالای وام بانکی را با رویکردی کارشناسانه و البته غیرمستقیم پاسخ داد. آیا یادداشت معاون نظارتی بانک مرکزی دیدگاه شخصی اوست یا دیدگاه رسمی بانک مرکزی به منتقدان به ویژه وزارت صنعت، معدن و تجارت؟
بینا:درحالی‌که اقتصاد چین، ماه پر سروصدایی را پشت‌سر گذاشته (از کاهش عمدی ارزش یوآن گرفته تا بزرگ‌ترین سقوط یک‌روزه بازار سهام از سال 2007 تاکنون) هفته‌نامه اکونومیست مقاله اصلی شماره جدید خود را به «سقوط بزرگ چین» اختصاص داده و تاثیر آن را بر بازارهای جهان تحلیل کرده است.
بینا:رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان این که ضرب سکه بانکی میزان حباب مثبت معاملات را کاهش می‌دهد، گفت: اصلاح قانون مالیاتی در راستای شفافیت معاملات است و سازمان امور مالیاتی تنها بر میزان سود مالیات محاسبه می کند.
بینا:ایدن بردلی، مدیر اجرایی بانک «کامنولت» استرالیا، با حضور در شبکه تلویزیونی «سی ان بی سی» از بازار کالا و نفت گفت. به عقیده بردلی، اگرچه کندی رشد اقتصاد چین به تقاضای نفت ضربه زده است، اما کماکان عرضه بیش از تقاضا عامل اصلی سقوط قیمت نفت است.
بینا: مرد اول صنعت بیمه در دیدار با مدیران شرکت‌های بیمه‌ای کشور، با صراحت از بیمارستان‌های خصوصی و سوء‌استفاده آنها انتقاد کرد و حتی مدیران نارکارآمد صنعت بیمه را از انتقاد بی‌نصیب نگذاشت. وی تاکید کرد:مدیریتی که به مشتری مداری بها ندهد و پرداخت خسارت را برای خود یک فاجعه بداند طبیعتا از ریسک عملیاتی رنج می برد.
بینا: بانک تجارت به عنوان یکی از بانک‌های تجاری ایران، در گزارشی رسمی از کارنامه فعالیت خود در یک سال اخیر رونمایی کرد.مشارکت بانکها در پروژه های عظیم و زیربنایی اقتصاد کشور ، پیشبرد سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید و اشتغال و توسعه کشور از محورهای بارز کارنامه بانک تجارت عنوان شده است
بینا: آخرین اخطار به صرافی‌های فاقد مجوز فعالیت. بانک مرکزی اعلام کرد اگر این صرافی‌ها تا 10 روز دیگر برای گرفتن مجوز گامی به جلو بر ندارند، نیروی انتظامی اقدام به پلمپ صرافی‌های بدون جواز می‌کند. آیا این اخطار نهایی به اجرا هم می‌رسد؟