صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: رئیس کل بانک مرکزی از حسابرسان مستقل دعوت کرده تا به کمک این بانک بروند سلامت و شفافیت نظام بانکی بهتر شود و در فرایند نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری از ظرفیت حسابرسان مستقل حداکثر استفاده صورت گیرد.
بینا:رئیس سابق دانشکده اقتصاد تهران مرکز اظهار کرد: شورای مهمی مانند پول و اعتبار تحت فرمان کامل دولت است ، در حالی که این شورای پول و اعتبار است که باید تصمیمات خود را به دولت ابلاغ کرده و دولت از این تصمیمات تبعیت کند ولی متأسفانه این روند در کشور ما بر عکس شده است
بینا: 5 بانک بزرگ دنیا نقره داغ شدند تا دیگر به دستکاری و تقلب در نرخ بهره های بانکی و ارزهای خارجی روی نیاورند. بانک های سیتی گروپ، جی پی مورگان، بارکلیز و رویال بانک آو اسکاتلند و البته یو بی اس 5 بانکی هستند که با جریمه 5.7 میلیارد دلاری مواجه شدند.
بینا:سازمان ملل متحد در جدیدترین گزارش، نرخ تورم ایران را امسال 14 درصد و سال آینده 12 درصد و نیز تولید ناخالص داخلی را امسال 2.5 درصد و سال آینده 2.8 درصد اعلام کرد که بین کشورهای در حال توسعه تنها نسبت به ونزوئلا وضعیت بهتری داریم.
بینا: مدیران ارشد بانک صادرات ناخواسته وکیل پرونده پر دردسر موسسه مالی و اعتباری میزان شدند. گفته می‌شود واگذاری عاملیت این موسسه اعتباری بدون مجوز که با توقف فعالیت مواجه شده، بر خلاف نظر مدیران ارشد بانک صادرات انجام شده است.
بینا: نمایندگان مجلس پس از مخالفت شورای نگهبان با استفساریه اجازه به بانک مرکزی برای نظارت بر موسسات اعتباری و مالی بدون مجوز در صدد هستند تا طرح دو فوریتی را این هفته بررسی کنند و قانون جدید تصویب کنند.
بینا: حالا همه انگشت اتهام را به سمت این ساختمان نشانه گرفته‌اند. ساختمان بانک مرکزی و البته مقامات ارشد این بانک که در طبقات بالا نشسته‌اند. می‌گویند: چرا در برخورد با موسسات غیرمجاز کم‌کاری می‌کند؟ کسی اما نمی‌پرسد که چرا به این موسسات پول‌پرست مجوز داده شد و چه کسانی پشت پرده هستند؟
بینا: موسسات غیرمجاز و صندوق‌های اعتباری که از بانک مرکزی مجوز نگرفته‌اند، به خط پایان نزدیک می‌شوند؛ در نخستین گام شورای عالی امنیت ملی به بانک مرکزی قدرت بیشتری داده و به نظر می‌رسد در روزهای آینده حساب موسسات غیرمجاز نزد بانک‌ها بسته خواهد شد.
بینا: براساس جدیدترین آمارهای بانک مرکزی، حجم نقدینگی در پایان بهمن ماه سال گذشته به بیش از ۷۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.
بینا: قیمت طلا در بازار جهانی روز جمعه تحت تاثیر تقاضای سرمایه گذاری برای این فلز ارزشمند، اندکی افزایش یافت اما همچنان با کاهش هفتگی روبروست.
بینا: اسماعیل لـله گانی مدیر عامل بانک صادرات ایران همزمان با سفر هیات دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از شعب و دیدار با کارکنان تکریم مشتری و خدمت رسانی حداکثری به احاد جامعه و مشتریان را مورد تاکید قرار داد.
بینا: آیت الله وحید خراسانی از مراجع تقلید، از عملکرد بانک ملت در گره گشایی از مشکلات مردم قدردانی کرد.
بینا: سازمان ملل متحد در جدیدترین گزارش، نرخ تورم ایران را امسال 14 درصد و سال آینده 12 درصد و نیز تولید ناخالص داخلی را امسال 2.5 درصد و سال آینده 2.8 درصد اعلام کرد که بین کشورهای در حال توسعه تنها نسبت به ونزوئلا وضعیت بهتری داریم.
بینا: بر اساس آمار بانک مرکزی، حجم کل بدهی خارجی کشور با یک میلیارد و 422 میلیون دلار کاهش به 5 میلیارد و 233 میلیون دلار رسید.
بینا: تعداد کارتخوان‌های فروشگاهی نصب شده از سوی بانک ملت در سراسر کشور از مرز ۷۱۳ هزار دستگاه گذشت.
بینا: با احتساب بازپرداخت ۱۲ ساله تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی با نرخ سود ۱۴ درصد سالانه، خانه اولی‌ها باید ۸۵ میلیون تومان سود پرداخت کنند یعنی آنها در پایان سال دوازدهم بابت وام مذکور ۱۶۵ میلیون تومان پرداخت خواهند کرد.
بینا: در راستای تکریم و ارزش آفرینی برای مشتریان، درگاه اطلاع‌رسانی بانک اقتصادنوین آماده دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات می‌باشد.
بینا: با هدف وفادارسازی و ارایه الگوهای موثر تعامل و همکاری سازنده با شرکای تجاری بانکداری شرکتی بانک اقتصاد نوین از مشتریان برگزیده قدردانی شد.