???? ???? ??? ???? ???

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: رئیس‌کل و اعضای هیات عامل بانک مرکزی طی نشستی با حضور اساتید دانشگاه‌ها و مدیران عامل بانکها، ‌مهم‌ترین تحولات متغیرهای کلیدی اقتصاد کلان در دوره یک‌ساله پس از استقرار دولت تدبیر و امید را مرور کردند.
بینا: مدیرعامل شرکت بیمه نوین گفت: با عملکرد مناسب مدیران، کارکنان و شبکه فروش، این شرکت در سال گذشته در مجموع از رشد قابل قبولی برخوردار بوده که با تلاش و کوشش همه همکاران این روند در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.
بینا: عضو هیات مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با اشاره به مشکلات این بانک از جمله منابع محدود ۲۵ هزار میلیارد ریالی، عدم تامین سرمایه مصوب توسط سهامداران و نداشتن بازدهی منابع، گفت: این بانک نیازمند اصلاحات ساختاری است.
بینا: با تفاهم نامه همکاری بانکی که بین سازمان بنادر و دریانوردی و بانک توسعه صادرات ایران به امضا رسید، امکان پرداخت تسهیلات به طرح های بندری و دریایی دارای توجیه اقتصادی فراهم شد.
بینا: مانده گیری از خودپردازهای عضو شبکه شتاب توسط سایر خودپردازهای کارت خود نظر دارای کارمزد است, اما می توان با انجام یک ترفند ساده از موجودی حساب بدون کارمزد مطلع شد.
بینا: پول کاغذی را چینی‌ها باب کردند؛ هر چند در تاریخ معاصر از چشم‌بادامی‌ها بعید است ایده اولیه تولید کالایی از خودشان باشد اما تاریخچه پول کاغذی از چین شروع می‌شود و باید گفت که اسکناس برای اولین‌بار در اواخر قرن دهم در چین به چاپ رسید.
بینا: اختلال درخدمات الکترونیک بانک پارسیان به منظور ارتقای سامانه ها
بیناتوسعه صنعت بیمه کشور با توجه به تحولات جهانی، به خصوص توسعه بازارهای مالی در جهان، ضرورتی انکارناپذیر است. علاوه بر این، با توجه به ادبیات نظری رشد اقتصادی و همچنین، شواهد تجربی در کشورهای توسعه‌یافته و در حال توسعه، توسعه پایدار، بدون توسعه بازارهای مالی (پول، سرمایه و بیمه) غیرممکن است.
بینا:در حالی که سال 2014 میلادی به نیمه راه رسیده بازارهای جهانی هنوز نسبت به روند تحولات قیمت طلا به جمع بندی مشخصی نرسیده و نوسانات قیمت این فلز زرد فعالان بازار را به شدت گیج و سردرگم کرده است.
بانک توسعه صادرات با انتشار فهرست جدید افزایش نرخ سود سپرده‌های ریالی مبتنی بر ابلاغ جدول نهایی این نرخ ها در اخرین بخشنامه بانک مرکزی را اعلام کرد.
مجمع عمومی عادی سالیانه بانک تجارت با حضور بیش از 88 درصد سهامداران برگزار شد و سهامداران این بانک ضمن تصویب صورتهای مالی منتهی به 29 اسفند 1392، با توزیع 170 ریال سود به ازاء هر سهم این بانک موافقت کردند .
بینا: بانک مرکزی با هشدار جدی نسبت به خطرات برداشت ریالی از منابع صندوق توسعه ملی برای پرداخت وام ازدواج تاکید کرد که روند پرداخت وام ازدواج از بعد عید سعید فطر شتاب می‌گیرد.
بینا: مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه پارسیان سوم خرداد ماه باحضور ۸۸ درصد سهامداران برگزار گردید .
بینا: مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی اعلام کرد : هیچ مجوزی برای افزایش سقف برداشت روزانه از خودپردازها به بانکها داده نشده است .
بینا: رئیس‌کل بانک‌مرکزی با اشاره به بحث بازسازی بانک ‌مرکزی آن‌ را یک حرکت ارزشمند دانست و گفت: با تمهیداتی که در هیات عامل درنظر گرفته شده، با استفاده از روش‌های علمی، اصولی و متناسب با تجربیات روز، تمامی فرایند‌ها و ساختار‌ها تحت تاثیر این بازسازی قرار می‌گیرند.
بینا: این مطالب توصیه هایی است که بانک ملت به منظور افزایش سطح آمادگی مشتریان و به منظور استفاده ایمن از خدمات سامانه بانکداری اینترنتی ، تدوین کرده است.