صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
طی مراسمی با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، استاندار ایلام و مدیر شعب بانک مسکن استان ایلام، دو هزار واحد مسکن مهر که با اعطای تسهیلات بانک مسکن تکمیل شده است افتتاح و به متقاضیان واگذار شد.
دکتر فرحی مدیرعامل پست‌بانک ایران در همایش رؤسای شعب دارای ظرفیت خالی بر استفاده از قابلیت‌های دفاتر خدمات‌بانکی با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و ارائه آموزش و نظارت مستمر بر آنها به عنوان یکی از محورهای تجهیزمنابع تأکید کرد.
همایش رؤسای شعب دارای ظرفیت خالی پست بانک ایران، نهم مهرماه سال جاری با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران امور، مدیران شعب استان‌ها و رؤسای شعب مذکور درسالن همایش این بانک در تهران برگزار شد.
با حضور اعضای هیأت نظارت بر قرعه‌کشی متشکل از نمایندگان دادستانی کل کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی و اعضای هیأت مدیره بانک ملی ایران، سی و ششمین قرعه‌کشی جوایز حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک برگزار شد.
علی‌اشرف افخمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: ما برای ایجاد حمل و نقل پاک درکنار شهرداری تهران هستیم.
با حضور مدیر عامل، اعضاء هیات مدیره و مدیران ستاد و شعب استان‌ها، همایش سراسری مدیران بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در ساختمان مرکزی بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار شد.
​بیمه سرمد بر اساس تاییدیه بیمه مرکزی ج.ا.ا برای دومین سال متوالی رتبه یک توانگری مالی با نسبت ٤٦٤ درصد در سال ١٣٩٣ را به خود اختصاص داد.
باجه‌های بانک ملی ایران در فرودگاه بین المللی اصفهان ارز مسافرتی می‌دهند
وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه احتمال کاهش سود بانکی در جلسه روز سه شنبه شورای پول و اعتبار وجود دارد، گفت: لایحه اصلاح نظام بانکی کامل شده و تا پایان مهر به مجلس شورای اسلامی ارسال می شود.
یک اقتصاددان گفت: تنها راه کاهش نرخ سود بانکی و حذف موسسات غیرمجاز این است که بانک مرکزی، شورای پول و اعتبار و حکمران پولی داشته باشیم زیرا سال‌هاست گروه‌های فشار و رانت بانک مرکزی را از حیز انتفاع انداختند.
با افزایش ارزش شاخص بازار ارز، افت ارزش دلار در آخرین هفته شهریورماه ادامه پیدا نکرد.
مدیر طرح و برنامه بانک مسکن گفت: این بانک تا پایان هفتم مهر و طی ۹۳ روز کاری توانست سه هزار و ۲۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان منابع مردمی جذب کند.
دو دلال غیررسمی بازار ارز با جلب اعتماد حدود ۳۰ صراف در چهار راه استانبول بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان از این افراد کلاهبرداری کردند و متواری شدند.
بورس تهران در اولین هفته پاییز به روند سرد و رکودی خود ادامه داد و با ریزش قیمتها زیان سهامداران خود را بیشتر کرد.
کاهش سود بانکی با سیاستی زیرکانه اجرایی شد و برای ادامه‌ تنظیم آن به نوعی فرهنگ‌سازی عمومی نیاز است به‌طوری که باید فعالان اقتصادی درخواست خود برای سود بانکی به ویژه در حوزه سپرده را کاهش دهند.
دادگاه عالی آمریکا با درخواست بانک مرکزی ایران برای تجدیدنظر در حکم مصادره 1.75 میلیارد دلار از دارایی‌های بانکی بلوکه شده ایران برای پرداخت غرامت به قربانیان حملات ضدآمریکایی موافقت کرد.
بینا: با حضور بیش از 85 درصد سهامداران بانک سرمایه مجمع عمومی عادی این بانک برگزار شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی بانک...
بینا: پست‌بانک‌ایران براساس عاملیت بانکی صندوق توسعه‌ ملی، برای تأمین مالی طرح‌های فعالان بخش خصوصی به ویژه پیمانکاران وزارت...