صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: سخنگوی قوه قضائیه از بازداشت ۱۰ بدهکار بانکی با مبالغ بالا در هفته گذشته خبر داد.
بینا: بانک مرکزی با ارسال بخشنامه‌ای به شبکه بانکی بر لزوم استفاده از سپام در صدور ضمانت‌نامه بانکی ریالی تأکید کرد.
بینا: مدیرعامل بانک پارسیان با اشاره به مصوبه شورای پول و اعتبار، گفت: فکر می‌کنم نظر بانک مرکزی این باشد که نرخ سود سپرده‌های کمتر از یک سال در دامنه 20 درصد، توسط بانک‌ها تعیین شود و هر بانک مطابق وضعیت مالی خود سود بپردازد.
بینا: مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پرداخت نوین آرین با حضور سهامداران این شرکت برگزار و صورت‌های مالی این شرکت برای دوره مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1393 به تصویب رسید.
بینا: در حالی که یک روز به زمان اعلام شده برای اجرای نرخ‌های جدید سود سپرده و تسهیلات باقی مانده، بانک مرکزی هنوز بخشنامه اجرایی آن را به بانک‌ها و موسسات اعتباری ابلاغ نکرده است.
بینا: دبیر کمیسیون صنایع و معادن گفت: باید توجه داشت که راه برون رفت ما از مشکلات اقتصادی نگاه به مذاکرات نیست بلکه توجه به و نگاه به تولید است.
بینا: قیمت طلا امروز دوشنبه در بازارهای بین المللی با افزایش نسبی روبرو شد ولی تقویت ارزش دلار و گمانه زنی های مربوط به افزایش نرخ بهره آمریکا همچنان مانع از رشد چشمگیر قیمت این فلز گرانبها شده است.
بینا: عضو هیات مدیره انجمن مدیران صنایع ایران معتقد است که تعیین دستوری نرخ سود تسهیلات بانکی باعث ایجاد فساد می‌شود و این کاهش باید در بازار عرضه و تقاضای پول و به نحو طبیعی انجام شود.
بینا: رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه مجوز انتشار تصویر بدون پوشش سارق از سوی مقام قضایی صادر شده از شهروندان خواست تا پلیس را در شناسایی هویت این فرد یاری کنند.
بینا: مدیر کل مقررات، مجوزها و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی با تشریح اقدامات این نهاد برای ساماندهی صرافی‌های بدون مجوز، گفت: با صدور مجوز برای صرافی‌، آنها تحت نظارت بانک مرکزی قرار گرفته و صرافی‌های غیر مجاز از کنار خیابان‌ها جمع آوری خواهند شد.
بینا: براساس مصوبه شورای پول و اعتبار بانکداران باید از فردا (سه شنبه) نرخ سود سپرده‌های کوتاه مدت را با دو درصد کاهش معادل ۲۰ درصد و نرخ سود تسهیلات مبادله‌ای را ۲۱ درصد اعمال کنند.
بینا: بانک جهانی اعلام کرد ایران طی سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۳ بابت دیون خارجی خود حدود ۵میلیارد دلار سود پرداخت کرده است.
بینا: کمیته امداد امام خمینی (ره) طی نامه ای از عملکرد بانک ملی ایران در اعطای تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان تقدیر کرد
بینا: بانک صادرات ایران در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان ارتقاء سامانه اینترنت بانک سپهر (سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران) را در دستور کار قرار داده است
بینا: پس از عملیاتی شدن سامانه سنهاب که بر اساس جلسات کارشناسی متعدد صورت پذیرفت، فراخوان و لزوم ثبت اطلاعات و مشخصات مورد نظر تمامی کارگزاران رسمی بیمه در سامانه مذکور از طریق مرکز داده های اداره کل فاوا و اداره نظارت بر صلاحیت کارگزاران بیمه مرکزی اعلان عمومی شد.
بینا: به گفته مدیران برگزارکننده، این نشست فرصتی را خلق می کند تا فعالان صنعت بیمه در آسیا عملکرد نمایندگان بیمه‌های دولتی را بررسی کنند و نگاهی بر دروس دانشگاهی داشته باشند.
بینا: رویال بانک اسکاتلند با افزایش اتهامات در مورد رفتار تبعیض آمیز نژادی با مشتریانش به ویژه ایرانیان مقیم انگلیس مواجه شده و دادگاهی ۵ روزه علیه این بانک در منچستر برگزار شد.
بینا: بیمه مرکزی اعلام کرد: شرکت های بیمه در سال ۱۳۹۳ با تولید۲۰۶.۵ هزار میلیارد ریال حق بیمه، حدود ۱۲۲ هزار میلیاردریال خسارت به بیمه‌گذاران پرداخت کردند که در مقایسه با سال قبل ۲۰.۱ درصد رشد نشان می‌دهد.