صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: شرکت های بیمه در سه ماهه اول سال جاری حدود 43.8 هزار میلیارد ریال حق بیمه تولید و حدود 24.6 هزار میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت کردند
بینا: بانک مدیوبانکا ایتالیا در بیانیه‌ای از امضای یک یادداشت تفاهم با ایران خبر داد و اعلام کرد: «هدف از این توافق «تسهیل آینده روابط اقتصادی و تجاری میان دو کشور است.»
بینا: روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز با اشاره به فعالیت گسترده موسسات مالی و اعتباری غیرقانونی در ایران نوشت: دولت حسن روحانی که قصد انجام اصلاحات اقتصادی دارد اکنون با مقاومتی شدید از سوی موسسات اعتباری غیرقانونی مواجه است.
بینا: در ادامه روند رو به رشد نرخ دلار دولتی فاصله آن با نرخ بازار آزاد به حدود 355 تومان رسید.
بینا: طلا در بازار جهانی در پی اظهارات جدید مقامات بانک مرکزی آمریکا که صعود ارزش دلار را در پی داشت و به تقاضا برای این فلز ارزشمند لطمه زد، کاهش یافت.
بینا: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان امور مالیاتی کشور با اشتراک مساعی یکدیگر در نظر دارند تدابیر و سیاست‌هایی را در مورد مؤسسات اعتباری غیرمجاز و مشتریان آن‌ها اعمال کنند.
بینا: دکتر همتی در مراسم پاسداشت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز فرخنده به تمامی اصحاب رسانه به بیان برخی از چالش‌های نظام بانکی اشاره کرد و اظهار داشت: این گونه مشکلات باعث گردید فشار بیشتری به سیستم بانکی کشور وارد گردد.
بینا: در ادامه معرفی خدمات نوین توسط نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران به مشتریان، ارایه خدمت "بانکآشنا" بانک اقتصادنوین آغاز شد.
بینا: بیزینس مانیتور پیش بینی کرد دارایی بانک های ایران در سال جاری رشد ۲۰ درصدی داشته باشد و ۲۶۷ هزار میلیارد تومان از سال قبل بیشتر شود.
بینا: بانک صادرات ایران با هدف تسریع در انجام فعالیت های مالی و بانکی مشتریان به زودی ٥٠٠ واحد مشاوره و سرمایه گذاری را در سراسر کشور فعال خواهد کرد.
بینا: جلسه هم‌اندیشی مدیران ارشد بانک ملت و دانشگاه تهران با حضور علی رستگار مدیرعامل بانک ملت و دکتر محمود نیلی، رئیس دانشگاه تهران برگزار شد.
بینا: در ادامه رشد کاربران خدمات مدرن بانک اقتصادنوین، کاربران تلفنبانک این بانک در پایان تیرماه جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 38 درصد رشد کرد.
بینا: کاربران خدمات بانکداری اینترنتی بانک تجارت، برای دسترسی به این خدمات از نشانی وبگاه رسمی این بانک استفاده کنند .
بینا:فعالیت‌های پژوهشکده پولی و بانکی کاملا" مورد حمایت بانک مرکزی است و امیدوارم در دوره جدید، این مجموعه به عنوان بازوی تحقیقاتی و پژوهشی، نقش جدی تر و موثرتری ایفاء کند.
بینا: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از برنامه دولت برای کاهش تورم به ۱۰ درصد خبر داد و گفت: دولت برای تک رقمی کردن نرخ تورم کشور از اراده و توان بالایی برخوردار است.
بینا: وزیر امور اقتصادی و دارایی موفقیت در مذاکرات هسته ای و لغو قریب الوقوع تحریم ها را بهترین فرصت برای دولت به منظور بهبود فضای کسب و کار کشور عنوان کرد .
بینا: به منظور پیگیری اجرای « برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)» و انجام هماهنگی‌های لازم با بانک‌ها و سایر دستگاه‌ها و نهادها «کمیته برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)» در بانک مرکزی تشکیل شد.
بینا: طلا در بازار جهانی در پی فروش گسترده که به دلیل نگرانی از کاهش بیشتر قیمت این فلز ارزشمند صورت گرفت، روز سه شنبه برای سومین روز متوالی کاهش یافت و در پایین‌ترین سطح پنج سال و نیم گذشته قرار گرفت.