صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: عده‌ای بدون تخصص وارد بانکداری شده و سپرده مردم را جمع کرده‌اند و اکنون ورشکسته شده و مشکلاتی ایجاد کرده‌اند.
بینا: بانک صادرات توانسته است تا آذر ماه سال جاری با ارائه بیش از 43 میلیون فقره کارت بانکی به مشتریان در زمینه ابزارهای پرداخت بانک داری الکترونیک رکورد قابل تاملی را برجای گذاشته است
بینا: طلا در بازار جهانی در پی پیروزی حزب ضدریاضتی در یونان که نگرانی‌ها را نسبت به بی‌ثباتی مجدد در اروپا برانگیخت و تقاضا برای این فلز زرد به عنوان دارایی مطمئن را تقویت کرد، به بالاترین سطح در پنج ماه گذشته صعود کرد.
بینا: مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی اعلام کرد که تغییر اصلی در روند چک‌های برگشتی در سال آینده و با راه اندازی سامانه صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک (صیاد) اتفاق می افتد.
بینا: قائم‌مقام بانک مرکزی با اعلام "لغو تحریم بانک مرکزی را نشنیده‌ام" گفت: پیش‌بینی نرخ تورم در سال آینده ۱۳ تا ۱۴ درصد است.
بینا: رییس کل بیمه مرکزی درباره تعلیق تمامی بیمه نامه های شرکت بیمه توسعه گفت:به دلیل عدم همکاری مسئولان شرکت، برای پرداخت خسارات مردم، قوه قضاییه و ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی وارد عمل شدند و احتمال لغو پروانه یا اعلام ورشکستگی وجود دارد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه هزینه خدمات بانکی را باید استفاده‌کنندگان بپردازند، از اطلاع رسانی بد طرح چکاوک گله کرد و گفت: تورم ۰.۳ درصدی دی‌ماه بی سابقه بود، رشد اقتصادی امسال ۳ درصد برآورد می شود.
بینا: وزیر امور اقتصادی و دارایی آشکارا از افزایش حجم تسهیلات تکلیفی و تحمیلی به بانکها گلایه کرد و با تاکید بر ضرورت آزاد سازی در نظام بانکی، اظهار کرد: من تعیین نرخ دستوری را خلاف دیدگاه اقتصادی و خلاف شرع میدانم مگر کسی می تواند دستوری نرخ بگذارد.
بینا: ایران با امضای توافقات دو و چند جانبه با کشورها، سایر ارزهای بین‌المللی را جایگزین دلار در معاملات تجاری می‌کند.
بینا: رئیس سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی از ورود اسکناس ۲۰۰۰ تومانی با طرح جدید در روزهای پایانی سال خبر داد و گفت: سکه های بسته بندی نیز سال بعد به بازار می آید.
بینا: دبیر کل بانک مرکزی از ۱۲ میلیارد تراکنش بانکی در یک سال و آمادگی بانک‌ها برای تراکنش ۱۰۰ میلیونی شب عید خبر داد و گفت: بانک مرکزی ۲ سال است دخالتی در حوزه نقد بانک ها نداشته است.
بینا: رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با بیان اینکه دوران سکون مشتریان بانک ها تمام شده است،‌گفت: بانکداری الکترونیک در ایران به عنوان صنعتی پویا و متمکن وارد دوران بلوغ خود شده است.
بینا: معاون ارزی بانک مرکزی با تأکید براینکه جمع آوری دلالان میدان فردوسی و بازار ارز وظیفه این بانک نیست گفت: تمام درآمد نفت طبق روال به حساب بانک مرکزی واریز می شود.
بینا: روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری درباره نامه سرگشاده رئیس کل سابق بانک مرکزی در مورد عدم ارتباط و ملاقات بابک زنجانی با مقامات دولت قبل توضیحاتی ارائه کرد.
بینا: برخی بانک‌ها برای فرار از اجرای بخشنامه‌های بانک مرکزی، پرداخت نوعی تسهیلات با بازپرداخت ۶ ماهه را به تجار و بازاریان کلید زده‌اند.
بینا: امروز بازار طلای تهران با ثبات طلای جهانی و علی رغم رشد اندک دلار داخل تغییر خاصی را تجربه نکرد.
بینا: یک مقام بلندپایه شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به رایزنی‌های این شرکت با طرف اروپایی گفت: بعید است اتحادیه اروپا مجددا شرکت‌های کشتیرانی ایرانی را تحریم کند.
بینا: با مصوبه امروز کمیسیون تلفیق، حقوق ماهانه زیر ۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان در سال ۹۴ از پرداخت مالیات معاف است.