صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: معاون نظارتی بانک مرکزی با بیان اینکه دور زدن نرخ‌های سود بانکی در بازار پول مشاهده می‌شود، گفت: 6 موسسه تا پایان سال مجوز فعالیت خود را دریافت می‌کنند.
بینا: مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک گفت: انتظار شبکه بانکی از شرکت های سرویس دهی فراتر از ۹۹ درصد رفته و این در حالی است که ۷ درصد هزینه بانک های کشور صرف بخش فناوری اطلاعات (آی.تی)می شود که مدیران ارشد بانکها باید به این موضوع توجه کنند.
بینا: برآورد بانک مرکزی از متوسط قیمت خرده فروشی ۱۱ گروه از مواد خوراکی در تهران طی هفته منتهی به سوم بهمن ماه ۹۳ نشان می دهد که در این تاریخ نرخ ۵ گروه مواد خوراکی ثابت ماند اما قیمت ۲گروه کاهش و ۴ گروه افزایش یافته است.
بینا:مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه طی گفت‌و‌گو با یک خبرگزاری روس تاکید کرد که ایران و روسیه درصدد ایجاد بانک یا حساب مشترک به ریال و روبل هستند.
بینا: طلا در بازار جهانی به دلیل صعود دلار، بازارهای سهام و اقدام سرمایه گذاران در سود بردن از افزایش قیمت اخیر این فلز زرد، با کاهش روبرو شد.
بینا: قائم‌مقام بانک مرکزی با اعلام اینکه مداخله بانک مرکزی در دولت قبل و در سال های ۹۰ و ۹۱ در بازار ارز صحت دارد، گفت: مستندات خروج ۲۲میلیارد دلار ارز از کشور در دولت گذشته در بانک مرکزی موجود است.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی گفت: در نظر داریم تا بانکداری الکترونیکی را به شکل کامل در یکی از مناطق آزاد در سال آینده اجرایی کنیم و زمان این موضوع نیز در آینده اعلام خواهد شد.
بینا: چالش های بانکداری الکترونیکی کشور با حضور فرهاد نیلی رئیس پژوهشکده پولی بانکی و ناصر حکیمی مدیر کل فناوری و ارتباطات بانک مرکزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری دیشب بررسی شد.
بینا: معاون نظارت بانک مرکزی حجم بالایی از ارز تزریقی به بازار آزاد را مربوط به صادرکنندگان عنوان کرد و از پلمپ شدن صرافی های متخلف خبر داد.
بینا: مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مرکزی گفت: کیف پول همراه محصولی انقلابی است و باید تمامی جوانبش دیده شود تا بتوانیم مجوز صادر کنیم.
بینا: معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: عده‌ای بدون تخصص وارد بانکداری شده و سپرده مردم را جمع کرده‌اند و اکنون ورشکسته شده و مشکلاتی ایجاد کرده‌اند.
بینا: بانک صادرات توانسته است تا آذر ماه سال جاری با ارائه بیش از 43 میلیون فقره کارت بانکی به مشتریان در زمینه ابزارهای پرداخت بانک داری الکترونیک رکورد قابل تاملی را برجای گذاشته است
بینا: طلا در بازار جهانی در پی پیروزی حزب ضدریاضتی در یونان که نگرانی‌ها را نسبت به بی‌ثباتی مجدد در اروپا برانگیخت و تقاضا برای این فلز زرد به عنوان دارایی مطمئن را تقویت کرد، به بالاترین سطح در پنج ماه گذشته صعود کرد.
بینا: مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی اعلام کرد که تغییر اصلی در روند چک‌های برگشتی در سال آینده و با راه اندازی سامانه صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک (صیاد) اتفاق می افتد.
بینا: قائم‌مقام بانک مرکزی با اعلام "لغو تحریم بانک مرکزی را نشنیده‌ام" گفت: پیش‌بینی نرخ تورم در سال آینده ۱۳ تا ۱۴ درصد است.
بینا: رییس کل بیمه مرکزی درباره تعلیق تمامی بیمه نامه های شرکت بیمه توسعه گفت:به دلیل عدم همکاری مسئولان شرکت، برای پرداخت خسارات مردم، قوه قضاییه و ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی وارد عمل شدند و احتمال لغو پروانه یا اعلام ورشکستگی وجود دارد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه هزینه خدمات بانکی را باید استفاده‌کنندگان بپردازند، از اطلاع رسانی بد طرح چکاوک گله کرد و گفت: تورم ۰.۳ درصدی دی‌ماه بی سابقه بود، رشد اقتصادی امسال ۳ درصد برآورد می شود.
بینا: وزیر امور اقتصادی و دارایی آشکارا از افزایش حجم تسهیلات تکلیفی و تحمیلی به بانکها گلایه کرد و با تاکید بر ضرورت آزاد سازی در نظام بانکی، اظهار کرد: من تعیین نرخ دستوری را خلاف دیدگاه اقتصادی و خلاف شرع میدانم مگر کسی می تواند دستوری نرخ بگذارد.