صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بیمه آسیا خسارت 30میلیارد ریالی شرکت سهامی برق منطقه ای سیستان و بلوچستان را پرداخت کرد. دکتر ابراهیم کاردگر مدیرعامل بیمه آسیا بر تداوم رویه پرداخت خسارت های بحق در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد
بینا: مدیرعامل شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) از طرح دریافت کارمزد از پذیرندگان پایانه های فروش (pos) خبر داد و گفت: این طرح با تصویب شورای پول و اعتبار از ابتدای آبان ماه اجرایی خواهد شد.
بینا:در پنج سال اجرای آزمایشی قانون بیمه اجباری شخص ثالت بیش از 47 هزار راننده به خاطر عدم توانایی در پرداخت دیه، زندانی شدند.
بینا: در حالی که اروپا قرار است شاهد یک رفراندوم حساس برای جدایی اسکاتلند از بریتانیا باشد، فدرال رزرو آمریکا این هفته احتمالا صریح تر از قبل به زمان افزایش نرخ بهره در این کشور اشاره خواهد کرد.
بینا: شرکت بیمه دانا حدود ۳۰۰نفر از پرسنل این کارخانه ها را تحت پوشش انواع خدمات بیمه ای قرار خواهد داد .
بینا: عضو شورای فقهی بانک مرکزی با اشاره به جزئیات اصلاحیه قانون بانکداری بدون ربا برخی از مهمترین اصلاحات انجام شده را تغییر نوع سپرده‌ها، رابطه بانک و مشتری، طراحی ابزارهای جدید پولی، حذف فروش اقساطی تاکید بر اعتبارسنجی مشتریان، اصلاح جریمه دیرکرد عنوان کرد.
بینا: طی حکمی از سوی هیات مدیره شرکت بیمه توسعه، جواد سهامیان مقدم به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه توسعه معرفی شد.
بینا: در مورد بیمه نامه شخص ثالث باید کف تعیین شود در صورتی که در حال حاضر سقف قیمتی برای این رشته بیمه‌ای مشخص می‌شود و این اشتباه است؛ ممکن است یک شرکت بیمه‌ای بخواهد پوشش‌های بیشتر و سرویس‌هایی با ویژگی‌های مناسب‌تر به مشتریان خود ارائه دهد و نرخ خود را بالا‌تر تعیین کند و نباید با ممانعت مواجه شود.
بینا: پنجمین همایش مالی شعب بیمه کوثر برگزار شد.
بینا: نظام بانکداری ایران به سمتی پیش می رود تا کاربران را نیز در پرداخت هزینه های استفاده از خدمات الکترونیک شریک کند. هنوز مشخص نیست که اجرای این ایده با چه واکنشی از سوی مشتریان بانک ها مواجه می شود.
بینا: همزمان با سالگرد تأسیس بانک صادرات ایران و در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان سقف مبلغ انتقال وجه از طریق سیستم بانکداری اینترنتی افزایش یافت.
بینا: رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی مبلغ بدهی معوق نظام بانکی را 87 هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این مبلغ 3برابر مبلغ بنگاه‌داری بانک‌ها است و فهرست 570 نفری بدهکاران بانکی که بانک مرکزی به قوه قضائیه ارائه داده است،‌ شامل کسانی می‌شود که تقریبا 30درصد معوقات متعلق به آنها است.
بینا: قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز دوشنبه در آستانه برگزاری نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده است.
بینا: فرابورس ایران موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 شد.
بینا: بانک ایران زمین در آستانه مهر ماه و با نزدیک شدن به تغییر ساعت رسمی کشور، ضمن اعلام ساعات کاری ادارات مرکزی، این ادارات را در روزهای پنجشنبه تعطیل اعلام کرد.
بینا: مدیرعامل بانک شهر، از توزیع کارت شهروندی بانک شهر در سطح شعب این بانک خبر داد.
بینا: مانده سپرده های بانک مسکن از 9/382ر312 میلیارد ریال در پایان سال 92 به مبلغ 5/041ر338 میلیارد ریال در پایان مرداد ماه سال جاری رسید که طی این مدت 2/8 درصد رشد داشته است.
بینا: مجمع عمومی فوق العاده بانک ملت با هدف تغییر اساسنامه بانک روز ۱۶ مهر ماه سال جاری برگزار می شود.
بینا: اخبار منتشره در ارتباط با کاهش سقف وام ازدواج از 30 میلیون ریال به 20 میلیون ریال صحت ندارد .
بینا:بیمه ملت اقدام به طراحی سیستم پاداش- جریمه برای بیمه های اتومبیل نموده است.