صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: بانک مرکزی گزارش هفتگی متوسط قیمت خرده فروشی ۱۱ گروه مواد خوراکی در تهران را برای هفته منتهی به چهارم اردیبشهت ماه منتشر و اعلام کرد در قیاس با هفته قبل نرخ ۸ گروه مواد خوراکی افزایش و دو گروه کاهش یافت و نرخ یک گروه ثابت ماند.
بینا: معاون ارزی بانک مرکزی با تشریح شرایط بازار ارز در نتیجه توافقات هسته‌ای لوزان سوئیس از وضعیت بازار در صورت عدم توافق و همچنین مسایل پیش روی یکسان سازی نرخ ارز سخن گفت.
بینا: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاحات قانون بیمه شخص ثالث در صحن علنی مجلس بررسی می‌شود.
بینا: دادگاه رسیدگی به شکایت ایرانی‌های مقیم انگلیس از رویال بانک اسکاتلند به‌دلیل بستن حساب‌های این افراد با بهانه تحریم‌ها امروز برگزار می‌شود.
بینا: دبیرکل بانک مرکزی با بیان اینکه در پنج سال اخیر ۲۷ میلیون برگ چک برگشت خورده است، گفت: هم اکنون دو بانک به دلیل دریافت سود بیش از مصوب، به هیات انتظامی بانک ها معرفی شدند و دادستانی آنها را محاکمه می‌کند.
بینا: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت از صنعت و معدن از اولویت‌های کشور است، گفت: همه باید به این بخش کمک کرده و نگاه کمکی به آن داشته باشند.
بینا:با کاهش 32.2 درصدی شاخص تورم نقطه‌به‌نقطه بخش تولید در مدت دو سال، این شاخص پس از مدت‌ها تک‌رقمی شد و در فروردین‌ماه به 8.9 درصد رسید.
بینا: معاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه نرخ سود سپرده‌ بانکی باید در اولین فرصت نسبت به تورم کاهش یابد، گفت: کار گروهی در وزارت اقتصاد به منظور بررسی شاخص‌های بهبود کسب و کار تشکیل شده است.
بینا: امکان دریافت ۵۰ امتیاز نقره ای باشگاه مشتریان بانک ملت در هنگام اخذ تسهیلات سپرده اوج ملت فراهم شد.
بینا: مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از اقدامات بانک تجارت در اعطای تسهیلات خریدهای تضمینی محصولات کشاورزی تقدیر کرد.
بینا: نشست مطبوعاتی مدیرعامل بانک صادرات ایران با رسانه ها برگزار و از بسته حمایتی این بانک که با هدف افزایش رونق اقتصادی عرضه گردیده است، رونمایی شد.
بینا: همانقدر که بانک‌ها معوقات دارند به همان میزان هم از دولت طلبکارند؛ بدهی هنگفتی که رییس کل بانک مرکزی بارها بازگشت آن را خواستار شده و وزیر اقتصاد نیز اذعان کرده که اگر دولت این بدهی را پرداخت نکند بانکها توان پرداخت تسهیلات به مردم را نخواهند داشت.
بینا: مرکز پژوهشهای مجلس با اعلام اینکه شوک قیمتی هدفمندی یارانه ها و افزایش نرخ ارز عوامل اصلی تورم سالهای اخیر بوده است، نوشت: با تخلیه شدن آثار این شوک ها در تورم به طور طبیعی روند تورم رو به کاهش نهاده است.
بینا: طلا در بازار جهانی با تمرکز سرمایه گذاران بر نشست هفته جاری بانک مرکزی آمریکا، از قیمت روز جمعه که پایین‌ترین سطح در پنج هفته گذشته بود، بهبود یافت.
بینا: همان‌طور که اعضای شورای پول و اعتبار اعلام کرده‌اند، بناست در جلسه فردای این شورا تکلیف نرخ سود بانکی در سال جاری مشخص شود.
بینا: در صورت اجرایی شدن توافق بانک‌ها مبنی‌بر کاهش نرخ سود سپرده و تسهیلات بانکی، گروهی از این تصمیم منتفع و گروهی متضرر خواهند شد.
بینا: معاون ارزی بانک ملی ایران از امکان انتقال وجوه حاصل از صادرات کالا و خدمات به کشور روسیه از طریق میر بیزینس بانک روسیه بدون محدودیت مبلغی خبر داد.
بینا: سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا با معرفی آمریکا به عنوان بدهکارترین کشور جهان در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد بدهی خارجی ایران در این سال از ۱۰۳ کشور جهان کمتر بوده است.