صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: طلا در بازار جهانی با انتظار سرمایه‌گذاران برای روشن شدن دورنمای نرخ بهره در آمریکا و همه پرسی طلا در سوئیس، نزدیک به بالاترین سطح قیمت در سه هفته گذشته باقی ماند.
بینا: بیزینس اینسایدر اعلام کرد: بزرگترین بانک آلمان ING آلمان،‌2775 نفر از کارمندان خود را اخراج می‌کند.
بینا: مجلس با واریز حداقل 50 درصد سود شرکت‌های دولتی و بانک‌ها به حساب درآمد عمومی موافقت کرد.
بینا: طبق گزارش اداره آمار اقتصادی بانک مرکزی «شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ، روند کاهشی تورم همچنان ادامه دارد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه تنها ۱۰درصد سوء مدیریت تسهیلات بانکی به مدیران بانک‌ها برمی گردد و بقیه آن مربوط به سیاست‌ها و تصمیمات است گفت: اصرار به برپایی واحدهای قدیمی غیربازده مساوی با حرکت در جهت کاهش بهره‌وری خواهد بود.
بینا: قسط پنجم و ششم از دور دوم آزادسازی دارایی‌های مسدود شده ایران به حساب بانک مرکزی واریز شد.
بینا:بنیان‌گذار بانک اقتصادنوین با بیان اینکه بانک‌های کشور امروز گرفتاری‌های زیادی دارند، به 12 موردی اشاره می‌کند که وقتی این موارد را می‌خوانیم به این نتیجه می‌رسیم که بانک‌های ایران در حقیقت بانک نیستند. اما اینکه چه هستند سوالی است که پاسخگویی به آن چندان ساده نیست.
بینا:رئیس کل بانک مرکزی گفت: به دنبال یکسان‌سازی نرخ ارز نیستیم و دلار در لایحه بودجه سال آینده 2850 تومان پیش‌بینی می‌شود. علی‌طیب‌نیا وزیر اقتصاد اما گفته نرخ دلار در بودجه سال آینده تغییر نمی‌کند
بینا:بانک تجارت امکان انتقال وجه کارت به کارت مشتریان را روی موبایل بانک خود فراهم آورده است. از این پس مشتریان این بانک می‌توانند عملیات کارت به کارت را از طریق نرم افزار موبایل بانک خود روی انواع گوشی‌های هوشمند و تبلت انجام دهند.
بینا:امکان افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز ارزی و سپرده کوتاه مدت ارزی در محیط بانکداری اینترنتی بانک ملت فراهم شد. قرار است به زودی خرید ارز هم در این بانک اینترنتی شود
بینا:بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را برای روز جاری (سه شنبه) اعلام کرد که براین اساس نرخ بانکی 20 ارز نسبت به روز گذشته کاهش و قیمت 16 واحد پولی افزایش یافت البته نرخ 5 ارز نیز تغییری نکرد.
بینا: توافق هسته‌ای نشد و توافق شد تا مذاکرات 7 ماه دیگر ادامه یابد. 7 روز ماراتن هسته‌ای ظریف و همکاران‌اش با همتایانی از 6 قدرت جهانی به تمدید 7 ماهه مذاکران انچامید. قرار است تا اسفندماه ماهی 700 میلیون دلار پول ایران هم آزاد شود