صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: معاون روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از فعالیت 29 شرکت (یک شرکت دولتی و 28 شرکت خصوصی) در حوزه خدمات بیمه بازرگانی خبر داد و گفت : بیمه مرکزی فقط وظیفه نظارتی و حاکمیتی دارد که به هیچ قابل واگذاری نیست.
بینا: اگرچه مدت هاست شیوه های مختلف بانکداری الکترونیک در کشور رواج پیدا کرده است اما حقیقت این است که مردم علاقه خاصی به خود پرداز ها و استفاده از آن دارند از این رو هنوز هم شاهد شکل گیری صف در پشت بسیاری از خود پردازها هستیم.
بینا:مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ایران گفت: ۶۰ درصد صنایع کشور نزد شرکت سهامی بیمه ایران بیمه بوده و ازخدمات این شرکت استفاده می کنند.
بینا: دومین قسط از 2.8 میلیارد دلار دارایی‌های بلوکه شده نفتی ایران که بر اساس تمدید برنامه اقدام مشترک باید سوم شهریور ماه پرداخت می‌شد، هنوز پرداخت نشده است.
بینا: فراخوان نخستین همایش بین المللی بورس - بانک - بیمه با رویکرد توسعه پایدار (ارتباط دانشگاه با صنعت) در شیرازاعلام شد .
بینا: مرکز آمار ایران، نرخ تورم شهری کشور در دوازده ماهه منتهی به مردادماه امسال را 22.3 درصد و تورم نقطه به نقطه را 14.7 درصد اعلام کرد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی در سنوات گذشته از صحنه برخی تصمیم سازی ها خارج شده و اکنون زمان حضور و احیای نقش آن در تصمیم گیریها و سامان دهی اقتصاد کشور است.
بینا: مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی گفت اوایل سال ۹۳ کمیته ای برای اجرای اقتصاد مقاومتی به ریاست قائم مقام بانک مرکزی و با حضور تنی چند از مدیران عامل بانکها تشکیل شد تا به مطالعات نظری در این زمینه پرداخته شود.
بینا: با حضور اعضای هیات مدیره بانک کارآفرین، رامین پاشایی فام مدیر عامل بانک کارآفرین شد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی از توافق با دولت برای حذف تکالیف بانک‌ها در بودجه ۹۴ خبر داد. -
بینا: مدیرعامل بیمه ایران با اشاره به افزایش 46 درصدی فروش این شرکت نسبت به سال گذشته از افزایش 32 درصدی پرداخت خسارات در این مدت خبر داد.
بینا: هفتمین دوره آموزش بدو خدمت کارکنان بانک اقتصادنوین با حضور رئیس هیات مدیره، مدیرعامل، معاونین و مدیران بانک اقتصادنوین در محل مرکز آموزش این بانک برگزار شد.
بینا: اگر چه اظهارات مدیران عامل بانک‌ها همچنین رجوع به شعب، ارائه تسهیلات ازدواج در روال قانونی خود را تا حدودی تایید می کند اما این را نیز نشان می دهد که در این مرحله وام پنج میلیونی تقریبا پرداخت نمی شود.
بینا:معاون روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از فعالیت 29 شرکت (یک شرکت دولتی و 28 شرکت خصوصی) در حوزه خدمات بیمه بازرگانی خبر داد و گفت : بیمه مرکزی فقط وظیفه نظارتی و حاکمیتی دارد که به هیچ قابل واگذاری نیست.
بینا: بازداشت وجوه و ارائه اطلاعات به مراجع تنها در صورت رعایت قوانین و مقررات امکان پذیر می باشد.
بینا: مدیرعامل بانک سپه نقش آفرینی در تحقق اهداف کلان اقتصادی و کمک به خروج اقتصاد از رکود را از جمله وظایف بانک‌ها عنوان کرد و افزود: با توجه به توانمندی که در سیستم بانکی کشور وجود دارد تحقق اهداف کلان دولت قابل دسترس است.
بینا: مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با اعلام جزئیات برنامه این بانک برای خروج از رکود و حمایت از تولید، از انتشار دو نوع اوراق گواهی سپرده و اختصاص منابع حاصل از آن به بخش تولید و صنعت خبرداد.
بینا:رئیس کل بیمه مرکزی ایران گفت: پیشنهاد بیمه مرکزی برای اصلاح قانون بیمه شخص ثالث این است که شرکت‌های بیمه بر اساس ویژگی‌های خودرو به لحاظ ایمنی، ویژگی‌های رانندگان با توجه به سوابق، وضعیت اجتماعی و تحصیلات، بیمه‌نامه را بر پایه ارزیابی ریسک راننده و خودرو صادر کنند.
بینا:قیمت جهانی طلا امروز سه شنبه بدون تغییر چندانی نسبت به روز گذشته به پایین ترین حد خود در دو ماه اخیر رسیده است.
بینا: مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی از عملیاتی شدن استانداردسازی چک‌ها خبر داد و گفت: هیچگونه هک بانکی و نفوذ غیر مجاز به سامانه بانک‌ها نداشته‌ایم.