صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: بانک سرمایه گذاری های زیرساختی آسیایی که از آن به عنوان رقیب بانک جهانی یاد می شود با سرمایه اولیه ۵۰ میلیارد دلاری آغاز به کار کرد.
بینا: معاون وزیر صنعت از تصویب طرح پرداخت تسهیلات بانکی به صنایع کوچک کشور خبر داد و اعلام کرد: وزارت صنعت برای دریافت این تسهیلات فهرستی از مشخصات بانکی و میزان بدهی واحدهای نیازمند تسهیلات آماده کرده است.
بینا: مدیر سرمایه‌گذاری منطقه آزاد کیش گفت:‌ الان شاهد تکرار فعالیت بیمه‌ای سرزمین اصلی را در اینجا هستیم، برای کمک به شرکت‌های بیمه به منظور عرضه محصولات جدید بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری در کیش اعلام آمادگی کرد. ‌
بینا: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام جزئیات جلسه بورسی ها با بانک ها برای اصلاح اساسنامه نمونه بانکها گفت: قرار است اساسنامه پس از اصلاحات به شورای پول و اعتبار برود.
بینا: قیمت جهانی طلا طی روز جاری با 4.8 دلار افزایش به 1233.9 دلار در هر اونس رسید.
بینا: با وجود تلاش‌های انجام‌شده و تعیین اولویت پرداخت تسهیلات به تولید، آمارها نشان می‌دهد حداکثر سهم بخش تولید مولد در شش ماهه اول سال جاری از تسهیلات بانکی 50.2 درصد بوده است.
بینا: مدیرعامل بیمه آسماری فعالیت شرکت‌های بیمه سرزمین اصلی در مناطق آزاد را از مهمترین چالش‌های این بخش دانست و گفت: انتظار داریم بیمه مرکزی محدودیتی برای فعالیت این شرکت‌ها در مناطق آزاد قائل شود و به بیمه‌های مناطق آزاد اولویت دهد.
بینا: معاون بیمه مرکزی با اشاره به دو پیشنهاد برای رفع مشکل دریافت الحاقیه و افزایش تعهدات بیمه‌نامه شخص ثالث گفت: روابط خارجی‌ها با صنعت بیمه افزایش پیدا کرده و 5 تقاضا برای ایجاد دفتر ارتباطی بیمه‌های خارجی در ایران رسیده است.
بینا: مدیرساماندهی صندوق مهر رضا (ع) گفت: تسهیلات صندوق در سال جاری با کارمزد چهار درصد تا سقف یک میلیارد ریال و بازپرداخت 60 ماهه و تنفس تا یک سال بسته به ماهیت طرح‌ها پرداخت می‌شود.
بینا: بانک مرکزی اروپا سلامت سه بانک ایتالیایی، سه بانک یونانی، دو بانک اتریشی را زیر سوال برده است.
بینا: یکی از مهمترین کارها در صدور چک این است که از چک هایی که صادر می کنید، اسکن یا عکس تهیه و در بایگانی خود، نگه داری کنید.
بینا: اهمیت بانکداری الکترونیکی و لزوم و مزایای استفاده آحاد جامعه از آن از سوی یکی از مسوولان شعب بانکی تشریح شد.
بینا: راهکارهای ارتقای هرچه بیشتر جایگاه کمی و کیفی بیمه کوثر در بین شرکتهای بیمه از دیگر برنامه‌های این همایش است.
بینا: قیمت طلا امروز پنج شنبه تحت تاثیر کاهش شاخص سهام در بازارهای آسیایی قرار گرفت و همچنان بالاتر از 1240 دلار در هر اونس تثبیت شده است.
بینا: مدیرعامل منطقه آزاد کیش با تاکید بر لزوم فراهم شدن فضای جذب سرمایه های خارجی گفت: هدف اصلی دولت تحقق خروج غیرتورمی از رکود و توسعه بانکداری بین المللی و رونق بورس است.
بینا: در دومین همایش بزرگ سلحشوران حماسه اقتصادی دفاع مقدس که با موضوع معرفی مدیران ارزش آفرین کشور و با حضور مقامات لشگری و کشوری در باغ موزه دفاع مقدس برگزار گردید، تندیس زرین یادمان سردار شهید حاج محمد ابراهیم همت به مدیرعامل شرکت لیزینگ اقتصادنوین اهدا شد.
بینا: مدیرعامل پست بانک بازنشسته شد و پایان ماموریت خود در این شرکت دولتی را در نامه‌ای رسماً اعلام کرد.
بینا: بیش از ٣٦٨ هزار مشتری در سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران عضو فعال میباشند.