صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا:شرکت گروه فن آوا (سهامی عام) در نظر دارد تعداد ٦٠ میلیون سهم معادل ٢٠ درصد از سهام شرکت فن آوا کارت (سهامی خاص) را به طور یکجا و شرایطی از طریق عرضه در بازار سوم فرابورس ایران به فروش رساند.
بینا: وزیر صنعت، معدن و تجارت در هفتمین کنفرانس نظام توسعه تامین مالی به مطالبات حوزه صنعت از مدیران بنگاه‌های تامین مالی پرداخت و میزان نقدینگی پرداختی به بخش صنعت در هشت ماهه امسال را 35 میلیارد تومان عنوان و پیشنهاداتی برای توسعه تولیدات و صادرات ارائه کرد.
بینا: پورمحمدی در مورد بدهی بانکی 6500 میلیارد تومانی گفت: این پرونده مربوط به سال‌های سال است که اتفاق افتاده و مربوط به یک بانک خصوصی است که وامی را پرداخت کرده و عمده این پرونده مربوط به سود آن است که تبدیل به معوقات بانکی شده است.
بینا: بیمه مرکزی می گوید شرکت سهامی بیمه ایران با تملک اموال و دارایی‌های بیمه توسعه، خسارات بیمه‏‌گذاران و زیان ‏دیدگان بیمه‏‌های خودرو و عمر این شرکت را به تدریج پرداخت می‌کند. اما بیمه گذاران گرفتار و خانواده های آنها به ویژه کسانی که در نتیجه پرونده های دیه در زندان به سر می برند، می پرسند: به تدریج یعنی تا چه زمان؟
بینا:وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه در زمینه وصول معوقات بدحسابها اقدام خواهیم کرد، درباره خروج ارز چمدانی و اینکه هیچ اقدام غیر قانونی در این زمینه صورت نگرفته است به ارائه توضیحاتی پرداخت.
بینا:زمزمه‌های ارز تک‌نرخی یکی پس از دیگری از زبان اعضای اقتصادی کابینه به گوش می‌رسد، اول وزیر اقتصاد و حال هم محمدرضا نعمت‌زاده. وزیر صنعت می‌گوید ارز مبادله‌ای، واردات را ارزان‌تر از تولید داخلی می‌کند.
بینا:مدیرعامل بانک ملت گفت: برای تسهیل‌گری در بنگاه‌های اقتصادی و رسالت تأمین مالی، افزایش تولید ناخالص داخلی یکی از راه‌های حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری است که این راهکار می‌تواند مسیر اشتغال‌زایی را هموار سازد.
بینا:مدیرعامل بانک توسعه صادرات تقویت ارتباط میان این بانک و شرکت‌های زیر مجموعه آن را به منظور استفاده از ظرفیت‌های متقابل و تکمیل زنجیره خدمات بانک خواستار شد.
بینا:به مناسبت روز مهندس جشن باشکوهی از سوی سازمان نظام مهندسی در مجتمع فرهنگی تفریحی طوفان اراک برگزار گردید.
بینا:تعداد تراکنش های سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران در پایان دی ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٣٨ درصد رشد را نشان می دهد.
بینا: در حالی در 10 ماهه امسال مبلغ تراکنش‌های شاپرک در پایانه‌های فروش از 690 هزار میلیارد تومان عبور کرد که با گذشت شش ماه از اعلام طرح بانک مرکزی برای هدفمند‌کردن کارمزد کارتخوانها هنوز تصمیمی برای سازوکار این طرح در بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار گرفته نشده است.
بینا: وزیر امور خارجه گفت و گوهای هسته ای در هفته گذشته را ' دقیق' ارزیابی کرد و گفت: مذاکرات هسته ای به مرحله های حساس خود نزدیک شده است.
بینا: نسل جدید دستگاه های کارتخوان فروشگاهی و صندوق های فروشگاهی وارد بازار ایران می شوند.
بینا: یک اقتصاددان معتقد است صفر شدن تورم ماهیانه بهمن به دلیل کاهش شوک اقتصادی است و اگر در ماه های بعدی ادامه پیدا کند می تواند نشان دهنده سیاست‌گذاری‌های دولت باشد.
سردبیر بینا: انتقادها و انتظارات از شبکه بانکی ایران همیشگی است و در این میان اهل سیاست و گاه برخی اقتصاددانان و اقتصادخوانده‌ها ریشه تمامی مشکلات اقتصادی ایران را در بانک‌ها می‌بینند. راستی چرا بانک‌های کشور عروس هزار داماد اقتصاد ایران شده‌اند؟
بینا: رئیس جمهورلایحه به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی که در جلسه 25/8/1393 هیأت وزیران به تصویب رسیده بود را در تاریخ 1/10/1393 برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
بینا: سرپرست تیم آمریکا در مذاکرات هسته‌ای بین ایران و گروه ۱+۵ در جریان سخنرانی در اندیشکده کارنگی رایزنی‌ها با ایران را بسیار دشوار و پیچیده توصیف کرد.
بینا: بر اساس صورت‌های مالی بانک تجارت مندرج در سامانه کدال، مقدم مدیرعامل بانک تجارت نماینده شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان کهگیلویه و بویراحمد است.