صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
کتابخانه بینا
بینا: نادر قاضی‌پور نماینده مردم در مجلس ادعا کرد: بانک پاسارگاد وام ۸ میلیارد دلاری دریافت کرده و این پول در دبی سرمایه‌گذاری شده است. بانک پاسارگاد هنوز توضیحی درباره این ادعا نداده است.
بینا: معاون وزیر اقتصاد گفت: باوجود تورم بالا هر چه پول به جامعه تزریق کنیم، اگر نظارت نباشد،ممکن است پولها به سمت زمین و مسکن برود، البته ساخت و ساز مسکن خوب است، ولی زمین ساخته نشده با مقوله مسکن متفاوت است.
بینا: در جلسه مسئولان بورس با وزیر اقتصاد مقرر شد، با توجه به اخبار و گزارشات مختلف پیرامون نرخ سود بانکی و ضرورت ساماندهی آن، این موضوع در روزهای آتی در شورای پول و اعتبار مطرح و نظام بخشی به نرخ های سود بانکی مورد بحث قرار گیرد.
بینا: مدیرعامل بیمه دی از 8 گام این شرکت برای خروج از بحران مالی سال گذشته خبر داد و اعلام کرد که تلاش‌ها و اقدام‌های موثری برای برون رفت از وضعیت فعلی انجام شده است. آیا نماد بیمه دی در بورس بازگشایی می‌شود؟
بینا: بانک پارسیان مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام را تا 28 اردیبهشت‌ماه سال جاری تمدید کرد و سهامداران باید از 27 فروردین تا زمان تعیین شده برای خرید سهام اقدام کنند.
بینا: شرکت بیمه کوثر اعلام کرد بر اساس تصمیم مجمع عمومی فوق‌العاده خود در تاریخ 25 فروردین 1393 سرمایه شرکت از مبلغ 400 میلیارد ریال به مبلغ 400ر1 میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی افزایش می‌یابد.
بینا: شرکت بیمه دانا علام کرد: اطلاعات اولین پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/93 (حسابرسی‌شده) با سرمایه 373ر020ر1 میلیون ریال به مبلغ 81 ریال خواهد بود.
بینا: بانک اقتصاد نوین از تغییر در ترکیب اعضای حقوقی هیات مدیره خود خبر داد و اعلام کرد این تغییرات بر اساس نشست 17 فروردین هیات مدیره بانک انجام شده است.
بینا:پارلمان اروپا روز سه شنبه آخرین عناصر از مجموعه جدیدی از مقررات را تصویب کرد تا بانک های بحران زده نتوانند بار دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به سوی ورشکستگی سوق دهند
بینا: چک خسارت 34 میلیارد ریالی شرکت قاسم ایران با حضور دکتر ابراهیم کاردگر، نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل به سیدمحمد مدرس‌نیا، مدیرعامل شرکت قاسم ایران تحویل شد.
بینا: اما در یک قانون کلی هرچه نرخ سود بانکی کاهش یابد شاخص قیمت سهام در بورس افزایش می‌یابد. مثلا در امریکا نرخ بهره بانکی افزایش یابد شاخص قیمت سهام در بورس نیویورک پایین می‌آید.
بینا:در جریان برگزاری جلسه علنی امروز مجلس، رییس کمیسیون اقتصادی در خصوص افت شاخص بورس در ماه‌های گذشته به وزیر اقتصاد تذکر داد.
بینا: با سرمایه‌گذاری مطمئن در بانک‌ها و پرداخت سودهای بانکی انگیزه سرمایه‌گذاری و تولید در کشور از بین رفته است که همین امر موجب شده که 75 میلیون نفر رباخوار داشته باشیم.
بینا: دادگاهی در کانادا یک شرکت این کشور را به اتهام نقض قانون تحریم ایران ۹۰ هزار دلار جریمه کرد.
بینا: نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس تلاش می کنیم دغدغه های فعالان بازار سرمایه را در تصمیمات خود مدنظر قرار دهیم و برای پوشش این دغدغه ها، کارگروهی از فعالان بازار سرمایه و تعدادی از نمایندگان مجلس تشکیل می شود.