صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا- سمیه کربلایی: وزیر صنعت، معدن و تجارت با تصمیم بانک مرکزی مبنی بر اختصاص تسهیلات 5 میلیارد یورویی به صورت یوزانس مخالفت کرد. مخالفتی آشکار در برابر تصمیم ولی‌الله سیف که به گفته محمد رضا نعمت‌زاده، ایجاد رانت می‌کند. آیا وزیر منتقد راهکاری بهتر سراغ دارد؟
بینا – بهاره صفاری: مرکز پژوهشهای مجلس به تازگی گزارشی منتشر کرده که در آن از خطر ورشکستگی رسمی بانک‌های کشور خبر داده است. این گزارش با عنوان «معمای نرخ سود بانکی؛ کالبدشکافی بحران اعسار در برخی نهادهای مالی مجاز» هنوز با واکنش بانک مرکزی و دیگر بانک‌ها مواجه نشده است اما...
بینا: مجموع تعداد تراکنش‌های بانکی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در اردیبهشت ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٤٩ درصد رشد را نشان می‌دهد.
بینا: داود قزلباش مدیر امور اعتباری و مالی پست بانک ایران طی گفتگوئی دیدگاه و نظر خود را درخصوص نحوه تعیین نرخ سود سپرده‌ها و تسهیلات بانکی بیان داشت که ماحصل آن از نظرتان می‌گذرد.
بینا: مدیر عامل بانک ملی ایران، مشتریان را پایدارترین و ماندگارترین سرمایه این بانک عنوان کرد و خواستار همکاری و همراهی آنها برای حرکت فعال‌تر بانک ملی ایران در اقتصاد کشور شد.
بینا: رییس کل بانک مرکزی به مردم توصیه کرد که منابع خود را نزد موسسات مجاز سپرده گذاری کنند و گفت: اکنون بازار ارز از ثبات برخوردار است، اما احتمال کاهش نرخ ارز پس از یکسان سازی وجود دارد.
بینا: رییس کل کم حرف بانک مرکزی در دولت هشتم و نهم سرانجام بعد از هشت سال سکوت خود را شکست و کمی از خاطراتش گفت.
بینا: دومین دوره از مرحله جدید قرعه کشی جشنواره «من، تو، ما» بانک تجارت برگزار شد و محمد گرمابی ، ندا گل بداغیان و محمدرضا شیاسی ارانی کمک هزینه150 میلیونی خرید خودروی اسپورتیج را از آن خود کردند .
بینا: مدیرعامل بیمه تجارت عرضه اولیه سهام شرکت بیمه تجارت در بازار فرابورس را "بسیار موفق " توصیف کرد و به فعالان بازار سرمایه اطمینان داد که سرمایه گذاری در این شرکت سودآور و مطمئن خواهد بود.
بینا: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اهدای لوحی از بانک ملی ایران به جهت پرداخت تسهیلات و پشتیبانی از اجرای طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و بازسازی مناطق سانحه دیده تقدیر کرد.
بینا: رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: اموال بابک زنجانی کفاف همه بدهی وی را نمی‌دهد، اما این اموال در ستاد هماهنگی مبارزه با فساد اقتصادی مطرح و کل آن شناسایی شده است و با کارشناسی به وزارت نفت تحویل داده شد.
بینا: طلا در بازار جهانی پس از اینکه بحران بدهی یونان وارد مرحله جدیدی شد و از تقاضا برای داراییهای مطمئن مانند این فلز ارزشمند پشتیبانی کرد، با صعود روبرو شد.
بینا: بانک تجارت در بیست و هشتمین همایش گلریزان ستاد دیه، با برپایی باجه ای امکان جمع‌آوری کمک های نقدی خیرین حاضر به منظور کمک به آزادی زندانیان غیرعمد را فراهم کرد که این اقدام با استقبال هموطنان نیکوکار حاضر در همایش مواجه شد.
بینا: مشاور اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به اینکه در سال جاری وضع غیرقابل تحمل سال‌های 1391و 1392 را نخواهیم داشت، گفت: حفظ شرایط به دست آمده به سادگی امکان‌پذیر نیست چرا که در بودجه و تجارت خارجی کاهش داشته‌ایم، بنابراین قبل از هر چیزی نیازمند انسجام ملی‌ای هستیم که محتوا می‌خواهد.
بینا: بانک ملی ایران در راستای توسعه عمرانی کشور 138.8 میلیارد ریال در پروژه آزاد راه باغچه - مشهد مشارکت نمود.
بینا:شورای عالی بیمه در راستای تعمیق و گسترش نظارت بر شرکت‌های بیمه، آیین‌نامه نحوه احراز صلاحیت حرفه‌ای کارکنان کلیدی و عملیاتی موسسات بیمه را تصویب کرد.
بینا: بانک صادرات ایران در پاسخ به نیاز مشتریان و به منظور کاهش هزینه ها و افزایش سرعت عملیاتی بانکی، قابلیت دریافت و جوه کمک‌های مردمی به سازمان های خیریه را گسترش داد .
بینا: شرکت پرداخت نوین آرین با هدف ترغیب هم‌وطنان به استفاده از پایانه‌های فروشگاهی در دادوستدهای روزانه، جشنواره "نوید تابستان" را برگزار می‌کند.