صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: معاون اول رئیس جمهور، آیین نامه اجرایی بند (پ) ماده (17) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور را که به تصویب هیئت وزیران رسیده است، برای اجرا ابلاغ کرد.
بینا: پرداخت سود سهامداران شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران مربوط به سال مالی منتهی به پایان سال مالی ٩٣ از طریق شعب بانک صادرات ایران آغاز شد.
بینا: گرچه بانکها در سال گذشته همواره به بانک مرکزی بدهکارتر شدند ولی به نظر می رسد اوضاع اضافه برداشت آنها در سال جاری نسبت به قبل تغییر کرده است به گونه‌ای که در بهار امسال حدود 4.4 هزار میلیارد تومان از بدهی خود به بانک مرکزی را تسویه کردند.
بینا: درحالی رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی از اختصاص ۶۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به تولید در سال گذشته خبر داد که عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک گفت، تسهیلات بانک‌ها به صنایع کوچک به ۶۰۰ میلیارد تومان هم نرسید.
بینا:شورای پول و اعتبار با هدف جذب سرمایه‌گذاری خارجی، دستورالعمل واحدهای بانکی برون مرزی در مناطق آزاد را تصویب کرد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی از تصمیم جدید این بانک برای تسویه حساب ارزی بانک ها خبر داد و گفت: بازگشت ارزهای برداشت شده از بانک ها منوط به ارسال صورت های جدید مالی است.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی بر تلاش تمام بانکهای کشور برای استفاده حداکثری از ظرفیت دستاوردهای توافق هسته ای تاکید کرد.
بینا: کاربرد طلا به عنوان زیورآلات برای بانوان امری رایج و معمول است؛ اما این روزها بازار طلا هر روز شاهد شگفتی های متعددی است. از پستانک طلا گرفته تا ماسک های آرایشی طلا جدیدترین کاربرد طلا است.
بینا: در حالی که بیانیه نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا قرار است طی ساعات آینده منتشر شود قیمت جهانی طلا تقریبا بدون تغییر بوده و زیر 1100 دلار در هر اونس تثبیت شده است.
بینا: در حالی تا چند روز دیگر مهلت یکساله صرافی‌ها برای انطباق با دستورالعمل جدید بانک مرکزی به پایان می‌رسد که در این باره هنوز تمایل چندانی در بین بسیاری از صرافان قدیمی وجود نداشته و همچنان در خواست بازنگری در آن مطرح است، شرایطی که موجب شده تا بانک مرکزی در روزهای انتهایی مهلت تعیین شده نامه‌ای برای آنها ارسال کند.
بینا: شرکت های بیمه در سه ماهه اول سال جاری حدود ۴۳.۸ هزار میلیارد ریال حق بیمه تولید و حدود ۲۴.۶ هزار میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت کردند
بینا: اداره‌کل آموزش و تحقیقات اعلام کرد؛ براساس مصوبه شورای پژوهش پست بانک ایران، اولویت‌های پژوهشی این بانک در سال 1394 در دوبخش و درقالب پروژه‌ای و پایان‌نامه‌ای به شرح جدول ذیل مشخص گردید.
بینا: در آستانه چهاردهمین سالروز تاسیس بانک اقتصادنوین و با هدف ارایه خدمات نوین دو محصول جدید نخستین بانک خصوصی کشور رونمایی شد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی بابیان اینکه با جمع بندی مذاکرات هسته ای امیدواریم تحریم های مالی وبانکی بطور کامل برطرف شود،گفت : همه بانکهای کشور باید خود را آماده حضور موثر در بازارهای جهانی و اقتصاد بین الملل باشند.
بینا: طلا در بازار جهانی در شرایطی که بالا رفتن انتظارات برای افزایش نرخهای بهره در آمریکا امید چندانی برای بهبود قیمت این فلز ارزشمند باقی نگذاشته است، روز سه شنبه در پایین‌ترین سطح پنج سال و نیم گذشته باقی ماند.
بینا: بسیاری از بزرگترین مدیران کشور ما با سالها سابقه، اصول نگارش و خطرات چک را نمی دانند.
بینا: بانک صادرات ایران در پاسخ به نیاز مشتریان سقف انتقال وجه را در سامانه اینترنت بانک سپهر تا مبلغ ٧ میلیارد ریال افزایش داد.
بینا: بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به بانک‌ها و موسسات اعتباری نسبت به پرداخت تسهیلات شرکت‌های تابعه یکدیگر در قبال اخذ تضمین از بانک و مؤسسه اعتباری هشدار داد.